Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Олег Марусяк: «До участі у виборах мене спонукали діти, які не хочуть жити по-старому»

23 липня, 14:25
Переглядів: 522

23 липня вранці, коли Центральна виборча комісія вже опрацювала близько 93-х відсотків протоколів від виборчих комісій на позачергових виборах у Верховну Раду України, стало остаточно відомо, що до нового складу парламенту проходять п’ять партій.

А ще підтвердилася попередня інформація, що наше місто в новому складі Верховної Ради представлятимуть двоє калушан. Адже, окрім Едуарда Прощука, який здобув перемогу по Калуському мажоритарному виборчому округу №85, у парламенті буде ще один калушанин – керівник приватних підприємств «Каретний двір» і «Гаразд» Олег Марусяк. Народним депутатом він став за списком партії «Слуга народу» під номером 51.

Для більшості калушан Олег Марусяк не є добре знаною до цього часу людиною, а тому журналіст «НК» зателефонував до Олега Романовича, маючи на меті з ним зустрітися. Але, як з’ясувалося, така зустріч у найближчі два-три дні відбутися не може з причини, що саме у цей час (розмова відбулася 23 липня. – Авт.) він прямував у партійних справах на автомобілі в Київ.

Зважаючи на це, наше перше інтерв’ю з новообраним депутатом Верховної Ради України Олегом Марусяком відбулося у телефонному режимі.

Перш за все, пане Олеже, вітаємо Вас з обранням до парламенту.

– Дякую усім, хто виявив мені таке довір’я. Буду старатися все можливе зробити для зміцнення нашої держави та життя українців.

Розкажіть коротко про себе.

– Народився в 1968 році в місті Чернівці, але в школу пішов уже в Калуші, куди переїхали мої батьки в 1975 році. Батько Роман Олексійович Марусяк тривалий час очолював у місті Калуський науково-дослідний інститут галургії.

Після закінчення школи я поступив на фізичний факультет Чернівецького державного університету. Але за здобутою у вузі спеціальністю працював мало, бо вже з 1993 року всерйоз став займатися підприємницької діяльністю.

Чи брали раніше участь у виборах і як стали прихильником партії «Слуга народу»?

– У жодній партії я до цього часу не перебував і участі у виборах не брав. А до активної участі в політичному житті і виборах зокрема мене спонукали мої два сини Валентин та Владислав і дочка Соломія. Вони вже не хочуть жити за старими порядками і та миритися з тим, щоб країною управляла влада, яка фактично протягом уже десятиліть не міняється.

Мені десь було навіть соромно перед ними, а тому, дізнавшись, що Володимир Зеленський дав згоду балотуватися на посаду Президента країни, вирішив допомагати йому і його політичній силі.

Але в Калуші мало кому було відомо, що ви є активним прихильником партії «Слуга народу»?

– Я працював у команді та здебільшого в центральному та східному регіонах України. В такому підході до ведення передвиборчої агітації теж є свої плюси.

Що, на вашу думку, слід нині  передусім змінити в нашому місті?

– Першочергово слід все зробити для того, аби калуські як малі, так і великі підприємства були забезпечені роботою. Чомусь уже в нас стало нормою, що замовлення на виконання тих чи інших робіт отримують підприємства зі Львова, Донецька, Одеси та інших регіонів України, тоді як калуські аналогічні фірми вимушені шукати її в інших областях та регіонах.

Де бачите свою участь у роботі нового складу Верховної Ради?

– Хотів би працювати і запропонувати певні зміни в діючу нині податкову систему. Вона потребує серйозного реформування.

Щоб на завершення розмови хотіли б сказати калушанам, виборцям округу?

– В якому Комітеті Верховної Ради я б не працював, але про Калуш, який став насправді мені рідним, я ніколи не забуватиму і всіляко допомагатиму громаді міста, а також Едуарду Прощуку, якому люди висловили особисту довіру.

– Дякую за розмову.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку: сім`я Марусяків.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: