Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Олег Шкляр – головний лікар стоматполіклініки

18 липня, 12:37
Переглядів: 1045

Минулого тижня відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на посаду директора, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради».

До складу комісії увійшли по двоє представників від міської влади, колективу стоматологічної поліклініки та громадських організацій. Голова комісії, перший заступник міського голови Галина Романко зазначила, що згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я насамперед розглядаються пакети поданих претендентами документів і визначається їх відповідність оголошеним вимогам.

На конкурс надійшли заяви від двох претендентів на вакантну посаду, зокрема від стоматолога-ортопеда, завідувача ортопедичного відділення Юрія Митровція та стоматолога-хірурга Олега Шкляра.

Після відкриття конвертів з документами та їх вивчення комісія констатувала, що документи Юрія Митровція не відповідають в повній мірі оголошеному переліку й кваліфікаційним вимогам. Зокрема, у пакеті документів не було підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, а медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони подані не за встановленою формою. Також всупереч кваліфікаційним вимогам в претендента були відсутні копії документа про вищу освіту в галузі знань «Управління та адміністрування».

Натомість документи Олега Шкляра відповідали оголошеному переліку і кваліфікаційним вимогам. Відтак комісія прийняла рішення допустити до фінального етапу лише одного претендента – Олега Шкляра.

Під час другого засідання комісія заслухала програму розвитку стоматологічної поліклініки Олега Шкляра і одноголосно підтримала цього претендента.

Нагадаємо, що у попереднього керівника стоматполіклініки Василя Рогіва контракт завершився на початку червня, тому розпорядженням міського голови було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора. Василь Рогів документи на участь у конкурсі не подавав.

Натомість у двох інших реформованих медичних закладах міста – Калуському центрі первинної медико-санітарної допомоги та Калуській ЦРЛ  переможцями конкурсу стали попередні керівники – Михайло Гаврилишин та Іван Красійчук.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: