Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Організатори благодійної акції та «КАРПАТНАФТОХІМ» слова дотримали

16 вересня, 12:41
Переглядів: 220

Кардіологічне обладнання, поставлене в Калуській ЦРЛ

Як уже повідомлялося у місцевих ЗМІ, у кінці серпня відбувся благодійний вечір, на якому було зібрано понад 300 тисяч гривень для отримання кардіологічного обладнання для КНП «Центральна районна лікарня» Калуської міської ради ». Ще 200 тис. гривень благодійно виділило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Ми також можемо, що ініціаторами проведення заходу були народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець та керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Генеральний директор цього підприємства Іван Підсаджук і його заступник Ярема Рудик оголосили після завершення благодійної дії, що «КАРПАТНАФТОХІМ» виділив 200 тис. гривень для придбання необхідного для Калуської ЦРЛ кардіологічного обладнання. Зважаючи на те, що ціна електрокардіографічної системи стрес-тестування з велоергометром становить трохи більше 450 тис. гривень, то вірусні від продажу лотів і благодійно наданих калуськими нафтохіміками могли бути більше, ніж потрібно.

Не минуло двох тижнів, як обладнання було доставлено в Калуській ЦРЛ. Його офіційно вручили керівництву медичного закладу народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської РДА Жанна Табанець, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк та заступник міського голови Наталія Кінаш. Разом з велоергометром та електрокардіографічною системою стрес-тестування системами медичних медичних установок було отримано додаткове електрокардіографічне реєстратор-сучасний пристрій для добового моніторингу ЕКГ, який був залучений до використання, що залишилося від аукціону та благодійного зовнішнього нафтохімічного підприємства.

Керівник «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсаджук під час відвідин лікарні та зустрічі з адміністрацією та медичними працівниками кардіологічного відділу вказує, що здобувають сучасні кардіологічні засоби, які слугують їм у діагностиці та лікуванні серцево-судинних хвороб.

З цього приводу хотілося б нагадати, що калуські нафтохіміки ще не вперше надавали благодійну допомогу медичним закладам Калуша, зокрема й Калуській центральній районній лікарні у Підгірках. Вони вже протягом року безкоштовно беруть участь у складанні медичних кіснем, залучають і змонтують для лікарні нову кінезологічну станцію, надають допомогу у забезпеченні закладу дезінфікуючими та індивідуальними засобами захисту.

Генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук у коментарях до «НК» зазначив:

«Ми вдячні нашим добрим партнерам - товариству« КАРПАТНАФТОХІМ »для того, що вони зростали і продовжували робити для забезпечення нашої лікарні необхідне обладнання, медпрепарати та всі ті, які нам потрібні у цей непростий час для належної роботи. -Також було організовано благодійного вечора Едуарду Прощуку та Жанні Табанець, щоб забезпечити їх підтримку необхідними кардіологічними засобами, які вже знаходяться у лікарнях та найближчі часи, коли наше кардіологічне відділення розповсюджується на кожну діагностику системи серцево-судинної системи використання ».

Не приваблюючи свого задоволення від придбання нового обладнання та досліджуваного кардіологічного відділу КНП «Калуська ЦРЛ» Марія Царевич .

-До цього часу,-наголошує Марія Іванівна,-лікарські кардіологічні відділення, які займаються діагностикою ішемічної хвороби, використовували дуже фізично та морально застарілий велоергометр. - Тож новина про те, що для його залучення був організований благодійний вечір, а калуські нафтохіміки збільшували кількість цих доброчинців до всіх, дуже постраждали, особливо тих лікарів, які працювали з такими відомими медичними велотренажерами. Тож, користуючись нагодою, я хочу, щоб підписати всіх благодійників та особисто генерального директора товариств «КАРПАТНАФТОХІМ» Івану Підсаджуку.

І ось я вже використовую діагностичне відділення Калуської ЦРЛ, де буде встановлено нове кардіологічне обладнання. Поруч з уже розпакованим новим велоергометром лікарні-кардіологи Христина Стапай та Михайло Вінтонович розповіли про його переваги над тими, що були донедавні у їх розпорядженні.

-Навантажувальні проби під час обстеження пацієнтів із серцево-судинними хворобами-поширений та доступний метод їх діагностики,-говорять вони. -Адже саме в цей період можна виявити такі порушення у роботі серцево-судинної системи, яких не існує у стані спокою.

Що стосується основної відмінності між тимчасовим обладнанням, яке було зроблено у нашому розповсюдженні, то зараз ми можемо брати до уваги благодійників, тому це буде наперед, що зараз у нас є можливість скасувати електрокардіограму під час фізичного завантаження, коли лікарня може відхилити ці зміни та визначити їхню патологію. При потребі він може зменшити рівень цього завантаження чи навіть його призначити. Натомість на старому велоергометрі робився відповідний запис уже після цього, як засіб виконував завантаження, протягом 3-5 хвилин.

На завершення ще один штрих. На згаданому благодійному вечорі, як представники влади, так і меценати наголошували на тому, що Калуська ЦРЛ потребує жодного іншого обладнання, яке, коли об'єднати зусилля, можна спільно допомогти. Тож ми будемо надіятись і вірити, що в скорішому часі виявлятимуться чергові приємні дії для візиту гостей та журналістів, до цього медичного закладу.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: