Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«Півострів» Малицької

16 травня, 10:17
Переглядів: 79

Доброго дня! Не дуже приємно, але доводиться застосовувати старий «совєтський»  спосіб «через газету» звернути увагу на проблему.

Тим більше, що Калуш  не таке велике місто, щоб роками не бачити  те, що турбує не одну тисячу його жителів. І це при чисельній владній структурі! Крім того, ще є й депутати – слуги народу (до речі, це нині модне визначення започаткував Сталін в 1937 році).

Є в Калуші особливий район, до якого визначення «півострів» підходить найкраще. Це територія, на якій, крім ще незаселених новобудов, знаходяться будинки 1, 2, 3 вулиці Малицької та будинки 8, 10, 22 вулиці Драгоманова. Справа в тому, що з чотирьох напрямків світу нормально пройти в будь-яку погоду, а тим більше проїхати можна лише з північного.

Донедавна завдяки пішохідній доріжці, що була прокладена ще за часів Романа Сушка, можна було без проблем проходити в східному напрямку. Але після відкриття муніципального ринку та спроби будівництва біля доріжки якоїсь споруди користуватись нею, особливо в дощову погоду, практично неможливо. В районі ринку доріжка вщент зруйнована, і ще до цього всього порушено систему водовідведення дощових стоків.

Не набагато кращий стан справ у південному напрямку. Там більше 25 років тому будівельники для своїх потреб проклали стежку з бракованих бетонних плит і весь цей час вона успішно виконує функцію пішохідної частини вулиці Малицької. Але й вона з часом вже почала руйнуватись. Крім того, біля неї споруджується новобудова і є велика загроза, що ця доріжка буде просто знищена.

Проблема стосується кількох тисяч жителів, що в цьому житловому масиві проживають, але її чомусь роками не помічає влада міста та відповідні служби. Тим більше, що мова не йде про якісь особливі вимоги. Питання в тому, щоб зберегти саму можливість у будь-яку погоду ходити без гумових чобіт у найбільш затребуваних напрямках.

Володимир Люлін, один з тих, хто живе на «півострові» Малицької

На знімку: стежка в південному напрямку.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: