Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

ПП «НАКО ІНВЕСТ» усуне виявлені недоліки робіт, які виконало в Пійлі на лівому березі р. Чечва

23 січня, 10:29
Переглядів: 625

22 січня с. Пійло під головуванням міського голови Андрія Найди відбулася виїзна нарада за участю його заступників, представників управління капітального будівництва в Івано-Франківській області, управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради, управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, старости Пійлівського старостинського округу та представника підрядної організації ПП «НАКО ІНВЕСТ», в ході якої було проведено в цьому населеному пункті Калуської територіальної громади обстеження берегозакріплювальних споруд лівого берега р. Чечва.

Підставою для проведення виїзної наради стало звернення старости Пійлівського старостинського округу до міського голови, в якому йшлося про те, що для ліквідації наслідків негоди, яка мала місце в червні 2020 року, з резервного фонду державного бюджету, відповідно до розпорядження Івано-Франківської ОДА від 08.12.2020 року №647, було виділено кошти на відновлення берегозакріплювальних споруд лівого берега р. Чечва вище пішохідного переходу в с. Пійло. Одержувачем коштів для виконання робіт на цьому об’єкті було визначено управління капітального будівництва в Івано-Франківській області. Воно уклало договір з приватним підприємством «НАКО ІНВЕСТ» з Івано-Франківська на виконання робіт та здійснювало контроль за їх проведенням. На сьогодні роботи на об’єкті вже завершено. Однак громади сіл Пійло та Довге-Калуське мають зауваження до виконаних робіт, оскільки підрядником не виконано домовленості, які були до початку проведення робіт.

В ході наради представник підрядної організації повідомив жителів та членів наради про те, що зазначені недоліки будуть усунуті.

Також під час наради жителі села Довге-Калуське звернули увагу міського голови на ще одну проблему, яку необхідно вирішити з метою недопущення підтоплення житлових будинків, а саме: берегоукріплення правого берега річки Чечва на вул. Стефаника в цьому населеному пункті.

За результатами виїзної наради було прийнято рішення та надано відповідні доручення щодо вирішення проблемних питань.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: