Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Припинено виплату пенсій через російські банки

11 квітня, 14:14
Переглядів: 346

У зв’язку з тим, що окремі пенсіонери і надалі звертаються до Калуського об’єднаного управління ПФУ в Івано-Франківській області з приводу отримання пенсії в банках з російським капіталом, в черговий раз нагадуємо, що згідно з Указом Президента України від 15 березня  зупинено фінансування відділень вищезазначених банків, а пенсіонерам запропоновано альтернативні варіанти отримання пенсій.

Пенсіонерам, які з будь-яких причин не надали заяви про переведення виплати пенсій до інших уповноважених банків, виплата пенсії в поточному місяці буде здійснена через національного оператора поштового зв’язку Укрпошта за місцем проживання. Дата отримання пенсії у цьому випадку може бути уточнена в управлівнні Пенсійного фонду. 

Нагадуємо, що виплата пенсії здійснюється до 25 числа кожного місяця. Одержувачі пенсій можуть звертатись до органів Пенсійного фонду у будь-який час щодо зміни способу отримання пенсій.

Довідка. Указ Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 стосується Публічного акціонерного товариства "СБЕРБАНК", Публічного акціонерного товариство "ВіЕс Банк", Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово- інвестиційний банк", Публічного акціонерного товариства "ВТБ БАНК" та Публічного акціонерного товариства "БМ БАНК".

Відділ персоналу та організаційно-інформаційної роботи Калуського об’єднаного управління ПФУ в Івано-Франківській області.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: