Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Проект ремонту об‘їзної дороги в Калуші розглядається в Мінрегіоні України

04 липня, 10:14
Переглядів: 616

У листах і телефонних дзвінках до редакції газети «НК» калушани, розповідаючи про проблеми, які їх хвилюють, нерідко задають запитання, чому центральними вулицями міста роз’їжджає значна кількість великогабаритних вантажних автомашин та в Калуші не ремонтується об’їзна дорога до промислових підприємств. Прокоментувати ситуацію ми попросили начальника управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Юрія Соколовського.

– Калуська міська рада не приймала якогось рішення про заборону чи обмеження руху вантажних автомашин центральними вулицями міста, – констатує Юрій Володимирович, – бо рух транспортних засобів регулюється дорожніми знаками.

Свого часу ставилося питання про те, щоб встановити дорожні знаки, які б обмежували чи блокували проїзд автомашин з надмірною висотою. Навіть хтось пропонував розробити відповідний проект й подати на конкурс, щоб отримати фінансування з Бюджету участі. Але, відверто кажучи, особисто я був проти такого проекту, оскільки вважаю, що в Калуші мову про застосування якихось обмежень щодо руху вантажного транспорту вулицями міста можна буде вести більш предметно тільки тоді, коли буде зроблена об’їзна дорога від кільцевої розв’язки на вул. Долинській до повороту на вул. Богдана Хмельницького в бік промислових підприємств міста. Адже в Калуші, мабуть, мало хто хоче і бажає того, щоб знову зупинилося найбільше  нафтохімічне підприємство в Івано-Франківській області – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» через те, що туди не зможуть фури приїжджати за продукцією чи привозити нафтохімікам сировину та інші вантажі.

Від Калуської міської ради подано до Державного фонду регіонального розвитку проект щодо проведення ремонту вул. Об’їзної з гарантією його 10-відсоткового фінансування з місцевого бюджету. Загальна вартість цього проекту – 42 млн грн. Сьогодні він перебуває на розгляді в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Сподіваюся, що отримаємо від Мінрегіону позитивне рішення.

Записав Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: