Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Райрада в чергове не дала оформити право власності на Калуську ЦРЛ. Що тепер очікує на заклад?

12 лютого, 10:28
Переглядів: 68

На останній сесії Калуської районної ради депутати вдруге розглянули питання про оформлення права власності на майновий комплекс Калуської ЦРЛ. Вперше це питання розглядалося ще в листопаді минулого року і тоді пропонувалося зареєструвати майновий комплекс закладу на праві спільної сумісної власності громад Калуського району та Калуської міської об’єднаної територіальної громад.

Справа в тому, що для того, щоб Калуська ЦРЛ могла укласти угоду з Національною службою здоров’я України та отримувати з 1 квітня відповідне фінансування, потрібно зареєструвати право власності на майновий комплекс, виготовити технічний паспорт та оформити право користування земельною ділянкою.

Але, незважаючи на те, що часу для оформлення всіх вище перелічених

Документів залишилося обмаль, адже для укладення угоди з НСЗУ їх потрібно подати до 23 лютого, депутати районної ради вже вдруге не підтримали це рішення.

Зважаючи на те, що, здавалося б, через дріб’язкові документальні нюанси, Калуська ЦРЛ ризикує втратити фінансування з 1 квітня, журналіст «НК» поцікавилася у заступника міського голови Наталії Табачук, який вона бачить вихід із ситуації, що склалася.

– Вже опісля сесії в нас з керівництвом району ще раз відбулися перемовини з цього приводу, – відзначила Н. Табачук. – Адже це питання може заблокувати впровадження медичної реформи в Калуській ЦРЛ, а відтак і співпрацю з НСЗУ і фінансування закладу.

Оскільки час на вирішення цього питання дуже обмежений, то було досягнуто домовленості провести 13 лютого позачергові сесії Калуської районної та місцевої рад. На сесії районної ради в чергове буде розглянуто питання про оформлення права власності на майновий комплекс Калуської ЦРЛ, а на сесії міської ради – відведення земельної ділянки для Калуської районної лікарні на вул. Каракая.

Сподіваюся, що питання будуть вирішені позитивно і вже ніщо не стане на заваді впровадження медичної реформи як у Калуській ЦРЛ, так і в районній лікарні.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: