Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Розпочала діяльність робоча група з обстеження гідрологічної ситуації на річці Сівці

12 вересня, 12:24
Переглядів: 91

За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука 09 вересня 2020 року під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося виїзне засідання робочої групи, в якому взяли участь представники Дністровського басейнового управління водних ресурсів, управління з питань надзвичайних ситуацій, управління житлово-комунального господарства, управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради. Повідомляється, що завданнями робочої групи є проведення обстеження річки Сівки, складання акту обстеження та підготовка проєктно-кошторисної документації робіт з очищення русла річки Сівки.

Робочою групою було проведено візуальне обстеження проблемних ділянок річки Сівки в селі Сівка-Калуська Калуської міської ОТГ за участю в.о. старости Сівко-Калуського старостинського округу Онопченко О.В.

Представник Галицької дільниці Дністровського басейнового управління водних ресурсів Кусяк М.І. повідомив, що на балансі Дністровського БУВР перебуває 349 м.п. берега в межах с. Сівка-Калуська. Спеціалістами Дністровського БУВР буде розроблено проєктно-кошторисну документацію руслоочисних та регулюючих робіт для підтримання сприятливого гідрологічного режиму річки Сівка.

Також учасники засідання візуально обстежили стан моста через р. Сівка по вул. Січових Стрільців на дорозі обласного значення "Пійло-Завадка". Було виявлено поперечні тріщини на мості, підмиті опори моста та зруйновані захисні плити перед мостом, які були пошкоджені у зв’язку із значним підвищення рівня води у річці Сівка в результаті проливних дощів 22-23 червня 2020 року. Аварійний стан моста становить загрозу для пішоходів та транспортних засобів, які здійснюють рух по ньому.

На сайті КМР зазначається, що міська влада неодноразово повідомляла про це балансоутримувача - ДП «Дороги Прикарпаття». Оскільки на сьогоднішній день дане питання залишається невирішеним, воно буде винесено на розгляд міської комісії з питань ТЕБ та НС та повідомлено відповідні інстанції.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: