Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Розсоли технологічних водойм Калуського гірничопромислового комплексу досліджуватимуть у лабораторних умовах

14 квітня, 21:00
Переглядів: 423

Чи придатні для купання розсоли Домбровського кар’єру, інших технологічних водойм колишнього калійно-магнієвого виробництва та чи мають вони лікувальні властивості?

Відповідь на це питання, яке хвилює калушан, намагається з’ясувати Калуська міська рада. У зв’язку з цим на виконання заходу щодо визначення концентрацій забруднюючих речовин у пробах рідкої фази Домбровського кар’єру та хвостосховищ ДП «Калійний завод» ВАТ «Оріана» з міського бюджету виділено 30 тис. грн.

Провести такі дослідження в лабораторних умовах зголосилася Науково-дослідна установа «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (м. Харків). А 13 квітня заступником директора ДП «Науково-дослідний інститут галургії» Юрієм Садовим і його асистентом в присутності представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради було здійснено відбір проб рідкої фази в Домбровському кар’єрі, шламонакоплювачі та хвостосховищі №2. Їх і відправлять в Харків на лабораторні дослідження, в результаті яких науковці повинні надати Калуській міській раді висновок про вміст шкідливих речовин у розсолах технологічних водойм Калуського гірничопромислового комплексу та їхній вплив на здоров’я людини.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: