Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» отримало перші хопери із сіллю з Артемівська

04 травня, 16:48
Переглядів: 1042

27 квітня до Калуша прибули з Артемівська Донецької області перші хопери з кам’яною сіллю, яку поставлено на замовлення ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Про це повідомив начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом Володимир Оленич.

– З державного підприємства «Артемсіль» ми отримали 44 такі спеціальні вагони з сіллю, які призначені для перевезення сипких вантажів та у дні кузова мають розвантажувальні люки, – уточнив Володимир Степанович. – Фактично за три доби всі хопери були розвантажені. Працівники відділення зберігання і розвантаження солі трудилися і вдень, і вночі. Тобто розвантаження солі проводилося і в нічні зміни, щоб пришвидшити цей процес і порожні хопери знову відправити в Артемівськ.

За словами В. Оленича, отриманої першої партії кам’яної солі (майже 3 тис. тонн. – Авт.) вистачить на пуск цеху з виробництва ХіКС-М та на 7-10 діб його роботи. Все залежатиме від того, на якому навантаженні працюватиме технологічне обладнання, зокрема скільки використовуватиметься в процесі виробництва електролізерів.

До речі, їхня підготовка до пуску вже наближається до завершення. Електролізери зараз вирівнюються, стягуються, готуються до обв’язки та під’єднання до колекторів і системи електропостачання. Залишилося тільки на одному електролізері встановити нові мембрани.

– На сьогодні ми також вже наситили розсіл, – наголошує Володимир Степанович. – Тобто система очистки розсолу у нас вже працює. А перед пуском цеху розсіл ще раз донаситимо вже до відповідної концентрації.Також перевірено роботу хлорних і водневих компресорів. Всі вони справні та можуть експлуатуватися. Словом, ми в принципі вже наближаємося до пускового старту.

Працівники цеху до пуску готові. Всі з нетерпінням очікують цього моменту і докладуть максимальні зусилля для того, щоб успішно відновити після довготривалої перерви виробництво хлору і каустичної соди.

Василь Ткачук.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: