Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуші хочуть заснувати премію імені Дмитра Бахматюка

09 березня, 13:09
Переглядів: 4849

Відповідний проект рішення уже розміщений на офіційному сайті Калуської міської ради. З великою ймовірністю це питання буде внесено до порядку денного чергової сесії.

Як зазначається у Положенні, премія імені Дмитра Бахматюка «запроваджується для заохочення інтелектуального і творчого розвитку здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста, формування конкурентоспроможної особистості, підвищення престижу освіти». Для визначення лауреатів створюється комісія з представників міської ради, виконкому, управління освіти, батьківської громадськості. Переможець отримає диплом лауреата з підписом міського голови і одноразову премію у розмірі 3 000 грн.

Претендентами на отримання премії можуть бути випускники 11 класу закладів загальної середньої освіти. Основними критеріями, за якими їх буде оцінювати конкурсна комісія, є досягнення вагомих результатів у різних видах діяльності (навчальній, науковій, творчій, спортивній тощо) на обласному, Всеукраїнському та міжнародному рівнях за останні три навчальні роки, зокрема, участь у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсі-захисті МАН, інших конкурсах, змаганнях, фестивалях тощо. Отримати бали претендент також може за участь у громадському житті міста та особливі досягнення.

З пропозицією заснування цієї премії виступив депутат Калуської міської ради Олег Савка. У коментарі журналісту «НК» він зазначив:

– Дмитро Михайлович – знакова постать для нової української освіти як на рівні міста, так і усієї держави. Він один із тих, хто першими усвідомив, що радянська тоталітарна модель освіти не зміниться лише через одну зміну вивісок. Тому Дмитро Михайлович докладав чимало зусиль для творення якісно нової концепції української школи, яка б забезпечила виховання нової державницької української еліти. Для мене, як і для переважної більшості випускників Калуської гімназії, він був і назавжди залишиться наставником та прикладом у житті. З ідеєю вшанувати пам'ять нашого видатного земляка через запровадження іменної премії я звернувся до управління освіти, оскільки було кілька думок щодо того, кому ця премія буде присвоюватись. Заступник міського голови Любов Максимович внесла слушну пропозицію заснувати премію імені Дмитра Бахматюка як інструмент відзначення, заохочення та мотивування найкращих випускників, адже саме долею своїх учнів, їх подальшими успіхами й здобутками у житті найбільше переймався Дмитро Михайлович.

1358 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: