Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуші ліквідували управління Пенсійного фонду. Куди тепер звертатися калушанам?

15 червня, 11:04
Переглядів: 2396

Нещодавно стало відомо, що в Калуші вже немає управління ПФУ, а 31 травня у зв’язку з реорганізацією звільнено начальника Калуського управління Ігоря Кучму. Відтак журналіст «НК» поцікавилася у начальника ГУ ПФУ в Івано-Франківській області Надії Павлюк, чим зумовлені такі зміни, чи не позначаться вони на якості обслуговування громадян та куди тепер потрібно звертатися калушанам, щодо призначення чи перерахунку пенсії.

– Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», передбачено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України в 15-ти областях шляхом приєднання управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах та об’єднаних управлінь до головних управлінь Пенсійного фонду України в областях, а також скорочення граничної чисельності працівників територіальних органів Пенсійного фонду України, – зазначає Н. Павлюк. – Торкнулись ці зміни й Івано-Франківської області, де було проведено третій етап оптимізації роботи територіальних управлінь Фонду в області шляхом їх приєднання до головного управління. Зокрема, зміни відбулись у восьми районних об’єднаних територіальних управліннях Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, а саме: Галицькому, Калуському, Косівському, Коломийському, Надвірнянському, Тлумацькому, Тисменицькому об’єднаних управліннях Пенсійного фонду України, а також управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську. У результаті реорганізації наразі функціонує одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

– Чи не позначаться ці зміни на якості обслуговування громадян?

– У нашій області збережено діючу мережу місць прийому та обслуговування громадян. Зокрема, на місцях функціонують відділи обслуговування громадян (сервісні центри), які надають пенсійні послуги з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформленні допомоги на поховання, видачі довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку та інше, а в об’єднаних територіальних громадах функціонують віддалені робочі місця.

Зміни, які відбулися жодним чином не вплинуть на якість обслуговування громадян області. Ці нововведення не зменшать, а навпаки збільшать доступність пенсійних послуг. Пенсіонери й надалі вирішуватимуть всі питання щодо пенсійного забезпечення за місцем розташування в усіх районах області.

Проте варто зауважити, що відтепер районні управління, які ліквідувалися як юридичні особи, не ведуть самостійного листування. Усі листи, письмові звернення до Пенсійного фонду області потрібно надсилати на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: