Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуші оголосили про проведення міського конкурсу-рейтингу «Тріумф-2019»

19 квітня, 12:11
Переглядів: 215

На офіційному сайті Калуської міськради оприлюднено інформацію про організацію та проведення традиційного міського конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Тріумф-2019».

Конкурс проводиться в рамках виконання Програми соціально-економічного, культурного розвитку міста Калуша та спрямований на активізацію і розвиток професійної компетентності працівників різних галузей життєдіяльності міста, виявлення і підтримку високих результатів у роботі. Його метою і завданнями є виявлення та заохочення фахівців-інноваторів з числа працівників усіх галузей життєдіяльності міста; вдосконалення рівня професійної майстерності працюючих; підвищення статусу працівників-новаторів, привертання уваги громадськості та органів влади до проблем окремих галузей життєдіяльності Калуша.

Оргкомітетом визначено такі номінації та критерії для організації та проведення конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Тріумф-2019»:

1. «Лідер розвитку креативної економіки»

Номінація визначається за налагодженням соціальної та економічної комунікації, а також інтеграції культури у всі сфери економіки, несподіванкою людської фантазії, вмінням швидко і ефективно комунікувати, коли придбання товару або відвідування культурного заходу приносить нові знання, нові емоції, коли розвага і просвітництво йдуть пліч-о-пліч і за це готові платити.

2. «Кращий колектив соціальної сфери»

Визначається серед установ охорони здоров’я, соціального захисту населення, організацій санаторно-курортного, туристично-готельного обслуговування, фізкультури і спорту, які враховують інтереси як кожної окремої людини, так і всіх соціальних груп і верств суспільства, створюють умови для досягнення нового рівня життя, охорони здоров’я людини, зростання духовного і фізичного потенціалу, забезпечення соціальної захищеності населення, гарантують відсутність криз і конфліктів між людьми, створення необхідних соціально-економічних мов для життя людей.

3. «Кращий в галузі культури»

Визначається громадянин або колектив, які внесли вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва, збереження, пропагування, виховання духовних і морально-етичних цінностей.

4. «Втілення прогресивних рішень у сфері інфраструктури та благоустрою»

Визначається підприємство, особа чи організація, які відзначились втіленням у життя інфраструктурних проектів, що забезпечують комфортне життя мешканців міста.

5. «Спортивна гордість міста»

Визначається спортсмен чи спортивна команда, які досягли значних спортивних результатів.

6. «Промислова надія міста»

Визначається підприємство, організація чи установа міста незалежно від форми власності й підпорядкування, яке досягло помітних успіхів у своїй роботі, збільшило обсяги та темпи росту виробництва, на якому не було допущено скорочення чисельності працюючих та яке не має заборгованості з виплати заробітної плати.

7. «Підприємство - сумлінний платник податку»

Номінація визначається за інформацією Калуської ОДПІ Головного управління Міністерства доходів Івано-Франківської області щодо найбільших обсягів надходжень податкових платежів, сплатою податків в повній мірі та у відповідні терміни.

8. «Кращий заклад громадського харчування (української національної кухні)»

Номінація визначається за створений затишок у закладі громадського харчування, смачну українську національну кухню та відмінне обслуговування (додавати фото).

9. «Кращий заклад з підготовки професійних кадрів»

Визначається за ступенем виконання плану прийому та підготовки кваліфікованих робітників, відсотком випускників (від їх загальної кількості), які отримали дипломи з відзнакою, відсотком працевлаштованих випускників за отриманою професією.

10. «Кращі з відродження історико-архітектурної спадщини»

Номінація визначається серед громадян, організацій, установ міста, які зробили значний вклад у відродження історико-архітектурної спадщини міста.

11. «Кращий заклад позашкільної освіти»

Визначається за результативністю виховання та навчання дітей і молоді, значними здобутками, участю в конкурсах.

12. «Кращий в галузі освіти»

Визначається за результатами рівня навчальних досягнень учнів, участі в олімпіадах, змаганнях, конкурсах, участі у фахових конкурсах різного рівня, за нагородами, впровадженням інновацій та експериментальної роботи, відгуками батьків та публікаціями в пресі, впровадженням сучасних методів навчання та виховання молоді.

13. «Краща громадська організація міста»

Визначається громадська організація чи об’єднання, профспілка, які зробили значний внесок у розвиток територіальної громади, підтримують окремі соціально-незахищені категорії населення, сприяють вирішенню суспільних проблем, а також поліпшенню умов громадського життя.

14. «Доброта всюди»

Номінація, в якій представлена людина або колектив, які мають видатні виключні особисті заслуги у благодійній, гуманістичній та громадській діяльності; особи, які дарують, рятують та бережуть життя, хто прославився добрими та благородними справами.

15. «Військова доблесть»

Визначається військовослужбовець військової частини і підрозділів органів Міністерства надзвичайних ситуацій України, який вніс вагомий внесок у захист прав, свобод і життя громадян.

16. «Кращий в галузі медицини»

Визначається за результативністю виконання професійних обов’язків (за результатами експертної оцінки безпосереднім керівником), культурою поведінки та діловими якостями, кваліфікаційним рівнем, відзнаками за якісну медичну допомогу, впровадженням новітніх технологій, сучасних методів діагностики та лікування.

17. «Вільна номінація»

Вона пропонується членами конкурсної комісії для відзначення громадян, які досягли високих результатів у галузі, яка не передбачена в переліку номінацій.

Цьогоріч міський конкурс-рейтинг популярності та здобутків «Тріумф»

проводитиметься в два етапи:

з 24 квітня по 8 травня (керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності й напрямку діяльності подають на ім’я голови оргкомітету клопотання про присвоєння звання за номінацією);

з 13 травня по 15 травня (конкурсна комісія розглядає матеріали номінантів та визначає кращих з них. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування).

Висування кандидатур на присвоєння звання за номінаціями здійснюються гласно та об’єктивно керівниками виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій, професійних спілок, громадських організацій, осередків політичних партій, об’єднань громадян, громадянами міста.

Для участі в конкурсі до оргкомітету у визначені терміни надаються такі документи:

– клопотання про присвоєння звання за номінацією (прізвище, ім’я, по-батькові номінанта, місце роботи або діяльність, яку представляє);

– довідка-подання з характеристикою заслуг особи чи колективу, що стали підставою для порушення клопотання (головним критерієм при цьому мають бути наявність високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади);

– копії документів про досягнення за 2018 рік (дипломи, статті, відзнаки; інформація про фестивалі, конкурси, виставки, форуми, конференції, конкурси, наукові відкриття, розробки тощо); відеоматеріали та фотографії;

– ксерокопія паспортних даних учасника;

– контактні дані: адреса, номери телефонів.

Церемонія нагородження переможців пам’ятними подарунками передбачена під час проведення урочистих зборів в ПК «Мінерал» з нагоди відзначення й святкування Дня міста Калуша.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: