Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуші «попросили» підприємців демонтувати незаконно встановлену зовнішню рекламу

15 листопада, 11:26
Переглядів: 169

Спеціалісти управління архітектури та містобудування міської ради провели об’їзд територій міста та виявили в окремих місцях рекламні конструкції, які розміщені з порушенням Правил розміщення зовнішньої реклами на території Калуської міської територіальної громади. Зокрема, такі порушення задокументовано на вулицях Дзвонарській, Грушевського, Винниченка, Пекарській, Каракая та Сівецькій. Тут були розміщені без відповідних дозволів рекламні виносні конструкції типу «штендер» та рекламні конструкції на електроопорах.

Відповідно управління архітектури та містобудування міської ради як уповноважений робочий орган для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами звернулося до розповсюджувачів зовнішніх реклам з вимогою добровільно здійснити їх демонтаж.

У разі невиконання розповсюджувачами зовнішніх реклам цієї вимоги ним буде подано інформацію в головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області як спеціально уповноваженому органу виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів.

Водночас порушників повідомлено, що, відповідно до Закону України №2484-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» від 03.07.2018 року, розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні, в тому числі опорах зовнішнього освітлення, забороняється.

Відповідно до ст. 27 Закону України  «Про рекламу», особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: