Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуші створили робочу групу для реставрації концертного залу

09 жовтня, 09:16
Переглядів: 260

За попередніми підрахунками, на реставрацію концертного залу у Калуші потрібно 250 тисяч євро. Місто готове профінансувати 10%.

Міський голова Калуша підписав розпорядження про створення робочої групи для реалізації проекту «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020», повідомляє «НК» з посиланням на "Вікна".

Робоча група створена для всебічного розвитку міста, залучення додаткових коштів для соціально-економічного розвитку міста, зокрема відновлення пам’ятки архітектури приміщення та функціонування концертного залу на вулиці Шевченка, 11, зміцнення міжнародної співпраці з містом-побратимом Сеїні (повіт Марамуреш, Румунія), а також задля реалізації проекту «Культура у віддзеркаленні – реставрація Будинку Культури в Сеїні (Румунія) та концертного залу в м. Калуш (Україна) у мультикультурні центри» в рамках програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Робочу групу очолив міський голова Калуша Ігор Матвійчук.

Нагадаємо, що в серпні депутати міськради зібралися на позачергову сесію, щоб розглянути майбутнє концертного залу.

Депутати закріпили будівлю за управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради Калуської міської ради та дали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право постійного користування, орієнтовною площею 10 сотих, для обслуговування будівлі концертного залу. До слова, площа самої пам'ятки архітектури становить 743 квадратні метри.

Також депутати міськради без обговорень надали дозвіл управлінню будівництва та розвитку інфраструктури на проведення будівельних робіт цього об'єкту.

Нагадаємо, у вересні минулого року Калуш спільно з Сеїні подало заявку на отримання гранту на реставрацію концертного залу в Калуші за програмою транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства«Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Калуш хоче залучити грант на реставрацію концертного залу на вулиці Шевченка, 11. Румуни, у свою чергу, запропонували також одну із пам'яток архітектури у своєму місті. У перспективі обидва заклади мають стати мультикультурними центрами. Як було озвучено торік, на реставрацію концертного залу у Калуші потрібно 250 тисяч євро.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: