Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуській РДА пройшов районний етап всеукраїнського конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

11 квітня, 19:51
Переглядів: 389

Сьогодні в приміщенні Калуської райдержадміністрації було проведено районний етап всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». В ньому на добровільних засадах мали можливість взяти участь вихованці та учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років.

Відділ освіти Калуської РДА та Калуський відділ поліції, які відповідно до положення про проведення всеукраїнського дитячого творчого конкурсу, затвердженого Міністерством освіти і науки України та МВС України, відповідали за цей захід в Калуському районі, визначили авторів кращих робіт за напрямком художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія у трьох вікових категоріях: від 5 до 9 років, від 10 до 13 років та від 14 до 17 років. Всі вони будуть нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками від Калуського відділу поліції.

Нагадаємо, що конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» проводиться на районному (міському), регіональному та всеукраїнському рівнях з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, розповсюдження кращих форм та методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, організації змістовного дозвілля школярів, виховання у них культурних та естетичних смаків, привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху. Його третій (фінальний) етап буде всеукраїнським, де переможці визначатимуться спільною комісією з представників Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства освіти і науки України.

Наталія Сомонка.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: