Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуській ТГ планують збільшити тариф на вивезення сміття

22 червня, 09:35
Переглядів: 15

ТОВ «ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ» має намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території Калуської міської територіальної громади. Про це повідомили у міськраді, повідомляє «НК» з посиланням на «Калуш ФМ».

Причиною такої зміни є:

– зміни обсягів надання послуг за підсумками роботи впродовж календарного року;

– зростання  вартості складових тарифів та зміна структури цих тарифів, зокрема:

а) значне зростання прямих матеріальних витрат (з 22,92 грн/л (без ПДВ) до 47,5 грн/л (ріст на 207%) вартості дизпалива);

б) збільшення вартості амортизації основних виробничих фондів;

в) ріст загальновиробничих витрат (оплата послуг по ремонту автомобілів-сміттєвозів, оренда основних засобів, послуги навігаційної апаратури (GPS) та послуги охорони);

– прогнозне зростання вартості послуги з захоронення ( надає КП «Екоресурс» Калуської міської ради) на 55,7% (з 30,13 грн./куб.м до 46,92 грн з ПДВ).

Періодичність надання послуги, графік вивезення побутових відходів залишаються незмінними.

Тариф на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Калуської міської територіальної громади для мешканців багатоквартирних житлових будинків та житлових будинків індивідуальної забудови (будинки приватного сектору) буде становити 33,56 грн з людини на місяць. До цього часу тариф становив 22,71 грн з людини на місяць. Ріст на 10,85 грн, що складає 47,8 %.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: