Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У травні для населення Калуша ще діятимуть старі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

22 квітня, 14:12
Переглядів: 513

16 квітня на 11-ій позачерговій сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до програми фінансової підтримки комунального підприємства «Водотеплосервіс» на 2021 рік. Додатково з бюджету виділили 3 млн грн на погашення заборгованості із заробітної плати. Однією з причин прийняття такого рішення є, зокрема, те, що рахунки «Водотеплосервісу» ще заблоковані дотепер. Слід також зазначити, що всі три судові рішення винесені на користь підприємства.

– Ми надіємося, що відділ примусового виконання рішень в області і в Києві не подасть апеляцій, – коментує ситуацію журналістці «НК» директор КП «Водотеплосервіс» Петро Шевчук. –Тоді судові рішення набирають законної сили і з того моменту відділ примусового виконання рішень згідно з постановою суду зобов’язаний розблокувати нам рахунки. При бажанні, вони їх можуть розблокувати і сьогодні, але можуть і відтягувати час, чекати на повний текст рішення суду, подавати апеляції і т.д. Це може тривати і до місяця. Станом на сьогодні підприємство ще боргує працівникам зарплату за два останні місяці минулого року. Тому зарплату людям виплачуємо винятково завдяки цільовій програмі підтримки від міської ради. Але ми маємо ще заборгованість перед працівниками за листопад і грудень минулого року.

Директор «Водотеплосервісу» наголосив, що через заблоковані рахунки у підприємства немає також можливості для того, щоб переукласти з абонентами договори на надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, що 1 березня на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради затвердили нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які становитимуть 19,46 грн з ПДВ і  17,74 грн з ПДВ за 1 м³ води відповідно. Але їх можуть застосувати тільки після того, як КП «Водотеплосервіс» укладе договори із всіма споживачами.

«Нам рахунків не розблокували. Тому коштів навіть для того, щоб оплатити послуги друку в нас немає. Планували, що на сьогоднішній день рахунки будуть розблоковані. Але це не вдалося через опозицію виконавчих органів. Це не державницький підхід до справ», – резюмує П.Шевчук.

В результаті в травні для населення ще будуть діяти старі тарифи. Хоча Петро Васильович розповів, що бюджетним установам та іншим категоріям споживачів послуги з водопостачання та водовідведення вже надаються за новими тарифами:

– Ми не застосували тариф для населення тільки через те, що ми не маємо ні фізичних можливостей, ні коштів для того, щоб рознести договори усім 22 000 абонентам, підписати їх і вичекати місяць часу. Але з 1 квітня новий тариф вже діє для бюджетних установ та категорії інших споживачів, наприклад, для малих підприємців, ФОПів. Щодо населення, то можу сказати ствердно, що в травні нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення ще не будуть застосовані.

Ірина САВКА.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: