Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Верхнянській ОТГ розпочали реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади»

13 листопада, 09:12
Переглядів: 268

Перша створена в Калуському районі Верхнянська сільська ОТГ також першою серед громад регіону створила й відкрила в себе поліцейську станцію Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області. Урочистості з нагоди цієї події відбулися 7 листопада при вході в адміністративну будівлю Верхнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади, де виділили для роботи дільничних офіцерів поліції оснащені меблями та комп’ютерною технікою два службові кабінети.

На відкриття у Верхні поліцейської станції завітали депутат обласної ради Михайло Якимчук, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Пицків, начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук із групою своїх працівників. Прийшли на захід і мешканці села. Їм та жителям інших одинадцяти населених пунктів, що входять до складу Верхнянської ОТГ, відтепер буде зручніше й простіше отримувати необхідну допомогу від своїх дільничних офіцерів поліції на території громади.

Після виконання Гімну України та представлення гостей ведучий дійства Сергій Данюк зауважив, що Верхнянська ОТГ сьогодні першою в Калуському районі розпочинає реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади». Він працюватиме на її території та звітуватиме не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

– Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень, – наголошував С. Данюк. – Надіємося на взаємодію й тісну співпрацю дільничних офіцерів поліцейської станції Калуського відділу поліції, адміністрації Верхнянської сільської ради ОТГ та мешканців громади на всіх етапах реалізації цього проекту.

Присутнім на урочистостях свої пісенні вітання адресували дитячий зразковий вокальний колектив «Калинова сопілочка» Народного дому села Верхня (керівник – Наталія Дуда) та діет Наталії Дуди і Сергія Данюка.

Голова Верхнянської сільської ради ОТГ Микола Філіпович у своєму виступі з нагоди відкриття поліцейської станції пригадав, що в період окупації Західної України Польщею у Верхні була гміна, в яку входили майже всі нинішні села об’єднаної територіальної громади, крім Негівців та Довгого Войнилова. Була тут і місцева поліція, але польська. Тому він вдячний передусім Господу Богу, що сьогодні завдяки спільним зусиллям громади та поліції у Верхні звершилося створення поліцейської станції й цю територію обслуговуватимуть українські дільничні офіцери поліції. І ця пам’ятна подія, безперечно, ввійде в історію як першої об’єднаної територіальної громади в Калуському районі, так і України з її новоствореною Національною поліцією, де продовжуються реформи, зорієнтовані на наближення поліцейських до народу й поліпшення результатів їхньої діяльності в напрямку захисту законних прав та інтересів громадян країни.

Очільник Верхнянської ОТГ вручив ключі з українською символікою від службових кабінетів поліцейської станції дільничному офіцерові поліції сектору привенції Калуського відділу поліції лейтенантові Віталію Опайничу, який тут працюватиме з ще одним колегою. Адже, відповідно до чисельності населення громади з 12-ти сіл, її територію повинні обслуговувати два дільничні офіцери поліції.

У Верхнянській сільській раді ОТГ запевнили, що другий шерив невдовзі у них теж буде. В перспективі матимуть офіцери поліцейської станції і службовий автомобіль. Сільська рада всіляко сприятиме створенню належних умов для їхньої роботи та забезпеченню станції паливно-мастильними матеріалами, канцелярськими товарами та необхідними технічними засобами. Але зарплату вони отримуватимуть у Калуському відділі поліції як штатні його працівники.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Пицків, вітаючи Верхнянську громаду з відкриттям поліцейської станції, наголосив, що відтепер вона матиме своїх дільничних офіцерів поліції. Їхня основна мета полягатиме в наданні послух і захисті жителів громади. Також жителі сіл ОТГ можуть звертатися до них зі своїми проблемами та для отримання якихось юридичних консультацій. Дільничні офіцери поліції будуть щоденно тут працюватимуть, обслуговувати громаду, реагувати на різні виклики, що надходитимуть від мешканців населених пунктів ОТГ.

Завершились урочистості у Верхнянській ОТГ з нагоди відкриття поліцейської станції символічним перерізанням стрічки на вході в службові кабінети дільничних офіцерів поліції та їх освяченням. Цю місію виконав парох села Верхня отець Євген Ткач, який також поблагословив поліцейських на хорошу службу на благо громади та українського народу.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: