Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Вчитель Калуського ліцею №3 Оксана Яворська – лауреат премії імені Костянтини Малицької

23 вересня, 11:03
Переглядів: 94

22 вересня під головуванням заступника Надії Гуш відбулося засідання комісії Калуської міської ради з присудження щорічної премії імені Костянтини Малицької у галузі педагогічних здобутків.

Із двох гідних кандидатур, які було подано на присудження премії у номінації «Лауреат-педагог закладу загальної середньої освіти»: Ольги Дороніної, заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя історії Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка, та Оксани Яворської, вчителя української мови та літератури Калуського ліцею №3, комісія за підсумками голосування віддала перевагу Оксані Степанівні.

Водночас на засіданні відзначили визначний внесок обох педагогів у розвиток освітньої галузі Калуської громади. Це фахівці високого рівня педагогічної майстерності.

Учні Ольги Романівни є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт. Педагог організовує науково-дослідницьку діяльність учнів (займається краєзнавчими дослідженнями, зокрема: дзвонарів братів Фельчинських, калуських солеварень, етнічного складу населення міста та ін.). Спільно з учнями здійснює пошукову роботу в державних архівах Львова, Івано-Франківська. Проводить об’ємну науково-методичну діяльність, організовує педагогічну та культурно-просвітницьку роботу. Автор публікацій у ЗМІ, учасниця тематичних історичних телепередач. Одна з ініціаторів створення у ліцеї Галереї Небесної Сотні, співавтор серії матеріалів для екскурсій.

Оксана Степанівна – досвідчений педагог, яка проводить активну громадську діяльність і просвітницьку роботу. Упродовж 10 років учитель публікує розробки уроків у посібниках Івано-Франківського ОІППО та науково-методичному журналі «Дивослово». Оксана Яворська є автором тестових завдань за творчістю В. Стуса та І. Франка, опублікованих у посібниках упорядника Ольги Деркачової (видавництво «Дискурсус»). Її учні є переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Оксана Степанівна – активна учасниця творчих груп на рівні міста та області, виступає на міських вічах, міських та обласних конференціях, сесіях міської ради. Є членом комісії з питань підтримки книговидання місцевих авторів Калущини, модератор презентацій книг, які відбуваються у міській бібліотеці.

Також на засіданні комісії зазначили, що вчитель Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Ольга Дороніна буде нагороджена відзнакою «За заслуги перед містом».

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: