Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Веб-портал – це зручно і необхідно

30 листопада, 11:02
Переглядів: 104

Калуський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) пропонує зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою одержання послуг в електронному вигляді.

Це дасть можливість особам не виходячи з дому одержати наступну інформацію: контроль за сплатою страхувальниками страхових внесків; доступ всіх працюючих (застрахованих) осіб до інформації, що міститься в електронній обліковій картці соціального страхування щодо анкетних даних, заробітної плати, набутого страхового стажу; оперативний доступ до електронного реєстру листків непрацездатності; можливість верифікації документів, листів та довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті. Також на веб-порталі можна отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії з урахуванням усіх надбавок, виду пенсій тощо.

Для юридичних осіб на веб-порталі є можливість одержати інформацію про стан розрахунків з Пенсійним фондом України.

Всі користувачі, які мають електронний цифровий підпис, можуть без зайвих зусиль увійти до веб-порталу. Тим же громадянам, у яких відсутній цифровий підпис, для реєстрації на веб-порталі електронних послуг необхідно звернутися до Калуського сервісного центру, який розташований за адресою: м. Калуш, вулиця Біласа і Данилишина, 2, з паспортом та ідентифікаційним кодом і написати заяву. Після цього їм буде видано код для реєстрації.

Всі послуги веб-порталу – безкоштовні.

Тел. для довідок: 6-52-84, 6-52-85.

Калуський відділ обслуговування громадян (сервісний центр).

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: