Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Верхнянці залишилися задоволеними від зустрічі з нардепом

19 листопада, 16:54
Переглядів: 177

19 листопада в приміщенні Народного дому села Верхня відбулася зустріч його мешканців та представників Верхнянської ОТГ з народним депутатом України Едуардом Прощуком.

Коротко ознайомивши присутніх зі своєю роботою як у стінах Верховної Ради, так і безпосередньо на Калуському виборчому окрузі, народний депутата України запропонував перейти до запитань та відповідей на них. Бажаючих поспілкуватися з народним обранцем було вдосталь, але більшість запитань стосувалися саме діяльності їх об’єднаної громади.

Так, приміром, начальника управління освіти ОТГ Івана Климишина цікавило вирішення проблемних питання, пов’язаних з діяльністю навчальних закладів громади, зокрема завершення будівництва школи в селі Завадка, придбання ще одного шкільного автобуса для перевезення учнів. У той же час місцевого підприємця, одного зі спонсорів футбольних команд Верхнянської ОТГ Назара Волощака цікавило питання розвитку футболу на теренах їх територіальної громади і чи можливо таке, аби вже в наступному році за сприяння нардепа та обласної адміністрації у с.Верхня з’явилося сучасне футбольне поле. А головного лікаря комунального медичного закладу громади Ірину Маліборську найбільше турбує майбутня доля  їх об’єднаної територіальної громади.

– Адже, – відзначала представниця громади, – нині чуються думки з приводу того, що частину новостворених ОТГ доведеться перебудувати, бо вони не мають потенціалу, не виконують повноцінно свої функції.

Останнє запитання особливо зацікавило народного депутата, адже, як він зазначив, уже в першому кварталі 2020 року адміністративна реформа в Україні має бути повністю завершена. Це пов’язано з тим, що наступні вибори до місцевих рад мають  відбуватися вже у новостворених об’єднаних громадах.

– Що стосується змін у структурах вже створених ОТГ, то вони торкнуться насамперед тих, які не зуміли зарекомендувати себе самодостатніми громадами, – відзначив Е.Прощук, – а Верхнянська до таких не належить, тому й турбуватися нині про її майбутню долю не варто.

Оптимістичною була відповідь нардепа і стосовно озвучених питань з розвитку спорту в ОТГ, зокрема й футболу. Як колишній спортсмен, а нині віце-президент асоціації спортиної боротьби України Едуард Прощук запевнив сільчан, що всіляко сприятиме належному розвитку цього виду спорту в їхній ОТГ. Щодо нового стадіону, то  вважає за необхідне, аби в одній з перших в області ОТГ була така спортивна споруда.

Отримали відповіді від народного депутата й інші виступаючі. Щодо завершення будівництва школи в Завадці,то він запевнив детально вивчити це питання.

Але верхнянці та інші мешканці ОТГ виходили із зали Народного дому задоволені. Чи це від того, що, незважаючи на всі нинішні перепитії у ВР, пов’язані з розглядом земельного питання й ряду інших, нардеп віднайшов можливість зустрітися з представниками їх ОТГ, а можливо, що й через його позицію (Е. Прощук утримався. Авт.) в ході голосування з приводу скасування мораторію на продаж землі. Адже, чого гріха таїти, в більшості селяни ще  нетготові, аби земля стала товаром для продажу.

Степан Василів.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: