Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Відбулася зустріч міського голови та генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу»

13 лютого, 08:31
Переглядів: 458

12 лютого в заводоуправлінні ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася зустріч його генерального директора Івана Підсадюка з міським головою Калуша Ігорем Матвійчуком та його першим заступником Галиною Романко, зініційована об’єднаною організацією профспілки підприємства.

Як повідомив на початку зустрічі Ігор Матвійчук, керівництво міської ради добре розуміє значимість діяльності «КАРПАТНАФТОХІМУ» для громади міста, а тому на зустріч вони прибули з метою дізнатися, так би мовити, з перших вуст про ситуацію на підприємстві.

У відповідь Іван Підсадюк зазначив, що, починаючи з грудня 2019 року, на ринку основної сировини для потреб виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» спостерігається ріст цін, тоді як на готову продукцію підприємства – поліетилен, полівінілхлорид суспензійний, каустичну соду й ряд інших видів вона падає. І хоча останнім часом на ринку сировинних продуктів, зокрема прямогонного бензину, газових сумішей, стала спостерігатися тенденція до зниження цін, але на готову полімерну продукцію вона досі низька, що суттєво позначається на економіці підприємства. Тож з метою уникнення зупинки виробництв в усіх підрозділах вживаються заходи з оптимізації затрат та економії матеріальних ресурсів.

А ще керівництво підприємства звернулося з листами у відповідні державні органи та Кабінет міністрів щодо захисту продукції вітчизняного товаровиробника, адже на ринку України з’явилася аналогічна полімерна продукція із заниженими цінами.

Заступник генерального директора з питань економіки та фінансів Ярема Рудик також поінформував міського голову про те, що кількома днями тому відбулася зустріч з торговими представниками уряду країни, які запевнили, що стосовно порушників правил торгівлі продуктами, які виробляються в Україні, розпочато процеси розслідування з метою захисту прав українського товаровиробника.

Присутній на зустрічі голова об’єднаного профкому колективу калуських нафтохіміків Олег Кушлик наголосив, що повноцінна робота «КАРПАТНАФТОХІМу» потрібна сьогодні усім, а тому слід разом шукати можливості, аби підприємство працювало, хоча всі ми розуміємо й те, що ринок диктує умови. З метою захисту інтересів колективу профком підприємства надіслав відповідні звернення на адресу обласного керівництва, ЦК профспілки, Кабінету міністрів й інших органів.

На завершення зустрічі Іван Підсадюк та Ігор Матвійчук підтвердили взаємне бажання бачити «КАРПАТНАФТОХІМ» стабільним та прибутковим підприємством, чого можна буде досягти при впровадженні нових проєктів з більш глибокої переробки продукції підприємства.

Наш кор.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: