Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Відбулося засідання ради директорів коледжів і технікумів Прикарпаття

24 січня, 09:35
Переглядів: 34

23 січня на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбулося засідання Ради директорів коледжів, технікумів (училищ) Івано-Франківської області, яку очолює директор Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету Ростислав Нагорний, інформує «НК» з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, заступник директора департаменту – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк.

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк наголосив на важливості розвитку закладів фахової передвищої освіти з метою підготовки висококваліфікованих фахівців для регіонального ринку праці. Він запевнив учасників наради у підтримці та розумінні зі сторони обласної влади та запропонував спільно вирішувати проблемні питання, пов’язані з імплементацією у 2020 році Закону України «Про фахову передвищу освіту».

У ході дискусії розглядались актуальні питання функціонування закладів фахової передвищої освіти, формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, академічної доброчесності тощо.

Директор Івано-Франківського базового медичного коледжу Володимир Стасюк презентував досвід роботи закладу, який відзначає 80 років з дня заснування. Учасники засідання ознайомилися з сучасною навчально-матеріальною базою, яка є однією з найкращих не лише в області, але й в Україні. Впродовж останніх років на території коледжу споруджено новітній спортивний зал, сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, спортивним обладнанням, тренажерами. Закладу було передано частину будівлі у новобудові загальною площею 1000 кв.м, де облаштовано комфортний гуртожиток на 92 ліжкомісця. Але найбільшою цінністю є студентський та педагогічний колективи, які з року в рік демонструють високий рівень фахових та професійних знань, значні досягнення та перемоги.

 

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: