Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Відомі переможці І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук

06 березня, 19:00
Переглядів: 185

На сайті управління освіти Калуської міської ради оприлюднили підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, на  який представлено 23 роботи учнів закладів загальної середньої освіти Калуської міської ради:

  • 8 з Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка;
  • 5 з центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • 4 з Калуського ліцею №10;
  • 3 з Калуського ліцею №2;
  • 2 з Калуського ліцею №7;
  • 1 з Голинського ліцею.

По два наукові дослідження провели 3 ліцеїсти імені Дмитра Бахматюка (Назар Забавський –  наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція філософії; наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості; Юлія Копалівська – наукове відділення мовознавства, секція польської  мови, наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжної літератури; Роксолана Гриців – наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики, секція соціології). 

Цього року юні дослідники змагалися на новими правилами, серед яких окрім написання науково-дослідницької роботи були виготовлення та захист постеру, участь у науковій конференції. 18 учасників здобули 21 перемогу у міському етапу: 

  • 5 з Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка;
  • 4 з центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • 4 з Калуського ліцею №10;
  • 2 з Калуського ліцею №2;
  • 2 з Калуського ліцею №7;
  • 1 з Голинського ліцею.

Переможцями визнано:

І місце:

  1. Гебуру Анну Василівну, ученицю 10 класу  Калуського ліцею №2 (наукове відділення мовознавства, секція англійської мови).
  2. Гриців Роксолану Юріївну, ученицю 11 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики, секція соціології).
  3. Гудзовату Христину Василівну, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення хімії та біології, секція валеології)
  4. Жекала Іллю Степановича, учня 10 класу Голинського ліцею  (наукове відділення науки про Землю, секції гідрогогії).
  5. Забавського Назара Ігоровича, учня 11  класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція філософії; наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості )
  6. Заяць Ірину Олегівну, ученицю 9 класу Калуського ліцею №7 (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція теології, релігієзнавства та історії релігій).
  7. Копалівську Юлію Ігорівну, ученицю 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення мовознавства, секція польської  мови, наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжної літератури).
  8. Кузь Марію Віталіївну, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення екології та аграрних наук, секція охорони довкілля та раціонального природокористування).
  9. Кулебу Олену Василівну, ученицю 10 класу Калуського ліцею №7 (наукове відділення історії, секція етнології).
  10. Кухар Божену Ігорівну, ученицю 11 класу Калуського ліцею №2 (наукове відділення історії, секція історичного краєзнавства).
  11. Мельника Дениса Борисовича, учня 9 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення математики, секція математичного моделювання).
  12. Олевич Софію Романівну, вихованку центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 10 класу Калуського ліцею №6 (наукове відділення хімії та біології, секція загальної біології)
  13. Савчин Вікторію Ігорівну, вихованку центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 8 класу Калуського ліцею №2 (наукове відділення хімії та біології, секція медицини).
  14. Савчія Артура Зоряновича, учня 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення економіки, секція мікроекономіки та макроекономіки)
  15. Сметаннікову Вікторію Олександрівну, вихованку центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення хімії та біології, секція хімії).
  16. Фединяк Яну Любомирівну, ученицю 9 класу Калуського ліцею №7 (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція фольклористики)
  17. Циріль Марію Василівну, ученицю 11 класу Калуського ліцею імені  Дмитра Бахматюка (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція української літератури).

ІІІ місце:

  1. Жовніра Богдана Миколайовича, учня 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення історії, секція етнології).

20 робіт учнів-переможців конкурсу-захисту будуть представлені на розсуд журі наступного ІІ (обласного) етапу.

Наукові керівники Ольга Сербін (Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка) підготувала 5 переможців, Інна Бусел (Калуський ліцей №7, ЦНТТУМ), Орися Груба (Калуський ліцей №10, ЦНТТУМ) – по двоє переможців І етапу конкурсу-захисту.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: