Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Влада Калуша і надалі перевіряє видачу чеків на підакцизні товари

07 липня, 21:40
Переглядів: 377

На  виконання розпорядження міського голови «Про створення комісії з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю на території міста Калуш» 5 липня відбулося виїзне засідання робочої групи з контролю за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами (далі робочої групи).

В ході роботи робочої групи були проведені рейди - огляди підприємств роздрібної торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні  роздрібної торгівлі підакцизними  товарами.  Всього робочою групою  відвідано 9 підприємств роздрібної торгівлі: крамниці «Ласка плюс» і «Делікатес» на вул. Олени Пчілки, 61, «Кузен» на вул. Малицької, 8а, магазин «Захід» на вул.Б. Хмельницького, 64, торгові павільйони «Ягідка» на вул. Б. Хмельницького і «Каштан» на вул. Вітовського, крамницю «Гурман» на вул. Б. Хмельницького, 55а, універсам «Дністер» на вул. Литвина, 3, магазин «Вопак» ТзОВ «Пакко Холдинг»  на вул. Пушкіна, 15а та 2 заклади  ресторанного господарства: кафе «Шпилька» на вул. Б. Хмельницького, 59, кафе «РеВю» на вул. Пушкіна, 3а.

В ході рейдів - оглядів встановлено, що чеки за придбаний товар, видавалися не у всіх підприємствах роздрібної торгівлі де були покупці, зокрема, був встановлений факт не видачі чеку за придбане пиво у крамниці «Кузен», торгових павільйонах «Ягідка»  та «Каштан».

Під - час рейдів - оглядів у всіх магазинах були  вручені листи - пам'ятки щодо реалізації підакцизних товарів та проведені роз'яснювальні бесіди.

Шановні покупці! Пам’ятайте, що за кожний  придбаний підакцизний товар  має бути виданий чек!

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: