Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Власників нерухомості на берегах Млинівки, просять надати відповідні документи

13 червня, 12:53
Переглядів: 161

Відповідно до розпорядження міського голови від 15 серпня 2017 року «Про створення тимчасової комісії із визначення джерел забруднення та причин обміління річки Млинівка» створена тимчасова комісія із визначення джерел забруднення та причин обміління річки Млинівка, яка займається моніторингом стану річок в місті та визначенням джерел забруднення і її  впорядкування.

Комісія звертається до калушан, які мають забудову на прибережних смуг річки Млинівка, подати документи, що підтверджують право власності на об’єкти нерухомості та рішення, на підставі яких вони були  побудовані. Зазначені документи слід надати  у  відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради до 20 червня 2018 року (робочий телефони: відділу архітектури – 6-68-18, управління з питань надзвичайних ситуацій - 6-00-26.

Додатково інформуємо, що відповідно до статті 89 водного  Кодексу України:

У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на остовах забороняється:

1. розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;

2. зберігання та застосування пестицидів і  добрив;

3. влаштування літніх таборів для худоби;

4. будівництво  будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;

5. миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;

6. влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо.

Об’єкти, що знаходяться у прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватись, якщо при цьому не порушується її режим. Не придатні для експлуатації  споруди, а також ті, що не відповідають встановленим режимам господарювання, підлягають винесенню з прибережних захисних смуг.

0 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: