Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

ВПУ-7 отримало стенд кормолінії, аналог якого є у стайнях “Ґудвеллі Україна”

06 листопада, 14:28
Переглядів: 436

Стенд кормолінії став спільною роботою працівників "Ґудвеллі Україна" і практикантів Калуського ВПУ №7.

Цей стенд кормолінії, аналог якого є у стайнях компанії, передали в електромеханічну майстерню училища для навчальних цілей, інформує прес-служба сільськогосподарської компанії.

Учні Вищого професійного училища №7 міста Калуш, які навчаються за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування отримали від компанії «Гудвеллі Україна» макет автоматичної системи подачі кормів на декілька приміщень.

Він виготовлений під час проходження виробничої практики учнями училища Павлом Ткачем та Безруким Назаром (майстер виробничого навчання — Ігор Мазур) під керівництвом головного енергетика компанії «Гудвеллі Україна» Романа Худяка та майстра Ростислава Породька, повідомляє «НК» з посиланням на "Вікна".

Макет передали в електромеханічну майстерню училища для навчальних цілей. Такий тренажер допоможе учням вивчати автоматичну систему виробничого процесу, виявляти несправності та усувати їх. Учні на макеті бачать роботу всіх елементів електрообладнання та можуть виконувати операції на кожній ділянці процесу.

Представники компанії приймають участь у кваліфікаційних атестаціях випускників училища, виступають як авторитетне журі в конкурсах професійної майстерності.

Така допомога підприємств в зміцненні матеріально-технічної бази училища сприяє оволодінню професійними навиками і адаптації учнів до вимог виробництва, кажуть в училищі.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Останнi оголошення

  • 20.05, 10:18 ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" оголошує прийом на роботу
  • 12.04, 10:18 Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Калуші
  • 12.04, 10:10 Конкурс на заміщення вакантної посади
  • Всi оголошення
Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: