Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Які дороги відремонтують на Калущині за державні кошти?

13 червня, 09:38
Переглядів: 779

10 червня розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації затверджено перелік автомобільних доріг місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які у цьому році відремонтують за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

На капітальний ремонт дорожнього покриття доріг місцевого значення та мостів на території області, згідно з оприлюдненим документом буде спрямовано  майже 253 млн гривень. За ці кошти планують капітально відремонтувати майже 300 погонних метрів мостів та  53,6 км доріг, повідомляє «НК» з посиланням на "Вікна".

Для жодного моста на території Калуського району коштів не виділили, натомість, у переліку є окремі ділянки.

Зокрема, цього року на капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги Добровляни — Завій (Довга гора) буде спрямовано 5,9 млн гривень державних коштів. Дорогу ремонтуватимуть окремими ділянками, загалом 1,2 км. Також у цьому році державне фінансування виділили на капітальний ремонт 100 метрів дороги Вістова — Грабівка — 600 тис. гривень.

На капремонт дорожнього покриття дороги Новиця — Середній Угринів спрямують 8 млн гривень. Тут також буде ремонт окремих ділянок сумарною протяжністю 2,1 км.

Цього року мають капітально відремонтувати дорогу Болохів — Войнилів, а саме 350 метрів в селі Негівці на близько 1,6 млн гривень. Окремими ділянками цього року капітально відремонтують дорогу Верхня — Збора — Кулинка, теж 350 метрів на 1 млн 560 тис. гривень.

На капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги Голинь — Кадобна в межах села Кадобна Брошнів-Осадської ОТГ, загалом 130 метрів, спрямували майже 503 тис. гривень

Тож, на дороги на території району і об’єднаних територіальних громад Калущини спрямували близько 18 млн гривень. Як анонсувалося раніше, всі кошти розподілені між об’єднаними територіальними громадами і ще на дві дороги: Добровляни — Завій і Вістова — Грабівка (сумарно 6,5 млн гривень), найбільше коштів отримала Новицька ОТГ — 8 млн гривень, на території Верхнянської ОТГ освоять близько 3,2 млн гривень,. Натомість, на дороги Войнилівської ОТГ грошей цього року не буде.

Окрім того, на капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах розподілили близько 38,5 млн гривень. Загалом за ці кошти відремонтують понад 44 тис. квадратних метрів дорожнього покриття. У переліку жодної дороги на території міста Калуша чи сіл Калуського району немає. А, наприклад, на капремонт доріг на трьох вулицях Коломиї виділили 3,3 млн гривень, чотирьох вулиць у Яремчі — 17,2 млн гривень.

Загалом на капітальні ремонти комунальних доріг і доріг місцевого значення та мостів розподілили понад 291 млн гривень. 

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: