Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Які першочергові завдання ставить перед собою у 2020 році влада Калуша?

15 січня, 15:29
Переглядів: 102

Наприкінці минулого року депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Калуської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Серед чималої кількості завдань у галузях економіки, промисловості, енергоефективності, житлово-комунального господарства, інвестиційної діяльності, туризму, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та ін. влада традиційно визначила ТОП-5 пріоритетних щодо соціально-економічного розвитку Калуської міської ОТГ.

На 2020 рік вони, зокрема, наступні:

1. Капітальний ремонт вул. Окружна (49,8 млн грн, з них 44 млн 820 тис. грн – державний бюджет, 4 млн. 980 тис. грн – міський бюджет).

До слова, проєкт з ремонту вул. Окружна міська рада подала на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Згідно з рішенням, у бюджеті міста на наступний рік закладуть 10% співфінансування на завершення капітального ремонту вул. Окружна у розмірі 4 млн 980 тис. гривень.

Між іншим, у 2019 році міська рада також подавала документи на фінансування капітального ремонту вул. Окружна з ДФРР, однак проєкт не був відібраний регіональною комісією. Відтак місто своїми силами зробило капремонт десятої частини дороги, виходячи зі співфінансування, яке було закладено у міському бюджеті на поточний рік.

Отже, реалізація цього проєкту і в 2020 році буде залежати від того, чи отримає Калуш фінансування з держбюджету. Міська влада сподівається на підтримку від двох депутатів Верховної Ради України з Калуша.

2. Реконструкція аварійної ділянки водопроводу від ВНС-ІІ підйому до камери переключення на вул. Ринкова (І черга) – 4,6 млн грн, з них 1,5 млн грн – обласний бюджет, 3,1 млн грн – міський бюджет.

До речі, міська рада і цей проєкт подала на фінансування з ДФРР, щоправда, в цілому, а не лише першої черги.

3. Забезпечення навчально-комп’ютерними комплексами та меблями освітніх закладів (3 млн грн, з них 1,5 млн грн – обласний бюджет і стільки ж – міський бюджет).

Варто зауважити, що це завдання поширюється не лише на Калуш, а й на всю громаду Калуської ОТГ.

4. Капітальний ремонт приміщень дитячої поліклініки Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (2,5 млн грн, з них 1 млн грн – обласний бюджет, 1,5 млн грн – міський бюджет).

5. Реконструкція каналізаційної насосної станції №3 на вул. Євшана (понад 5 млн грн, з них 2 млн грн – обласний бюджет, решту – міський бюджет).

– Програма соціально-економічного та культурного розвитку Калуської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрями розвитку на 2021-2022 роки сформована на основі комплексного аналізу тенденцій розвитку економіки, поточної соціально-економічної ситуації, актуальних проблем розвитку міста та галузей і пріоритетів. Загалом основною метою програми є створення умов для збалансованого економічного розвитку міста, підвищення його інвестиційної привабливості, поліпшення бізнес-клімату, забезпечення комфортних умов проживання та сприяння всебічному розвитку громади міста, – підсумував начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський.

Насамкінець варто зауважити, що в програмі окремо відзначені й основні завдання на 2020 рік із соціально-економічного та культурного розвитку сіл, які входять до Калуської міської ОТГ.

Щодо ТОП-5 пріоритетних завдань влади міста на минулий рік, то вони передбачали будівництво та реконструкцію систем водопостачання на 800 тис. гривень з міського бюджету; капітальний ремонт світлофорів на перехресті вул. Ковжуна – вул. Дзвонарська – пл. Героїв на 739 тис. гривень, капітальний ремонт вулиці Костельна з орієнтовним обсягом фінансування понад 900 тис. гривень, капітальний ремонт вул. Окружна і берегоукріплення ріки Сівка на 1,5 млн гривень з міського бюджету.

Відтак із усіма завданнями на 2019 рік міська влада успішно впоралася за винятком капремонту вул. Окружна. Як уже зазначалося, цей проєкт не був відібраний регіональною комісією, тому місто своїми силами зробило капремонт лише частини дороги на суму, яка була закладена як співфінансування у міському бюджеті.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: