Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Заняття у Калуській ДЮСШ подорожчають

31 березня, 21:02
Переглядів: 10096

Начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян повідомила, що для якісної та ефективної роботи дитячо-юнацької спортивної школи і раціонального використання бюджетних коштів пропонується з 1 квітня підвищити вартість послуг на 20 гривень.

Зокрема, абонементну плату на послуги у спортивному залі нараховуватимуть за тарифом: міні-футбол – 70 грн/год., теніс – 50 грн/год., інші види спорту – 70 грн/год.

Безоплатне користування передбачено для дітей соціально незахищених категорій (сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, з малозабезпечених сімей та діти, які виховуються у прийомних сім’ях і будинках сімейного типу), вихованців навчальних груп ДЮСШ та юнацької команди ФК «Калуш».

– Економічно обґрунтована вартість години занять мала б становити 400 грн, але ми враховуємо першочергово не фінансову, а соціальну складову, – додала І. Люклян. – За минулий рік фактичний заробіток спортивної школи склав 16 тис. гривень.

Багато членів виконкому переконували, що навіть, враховуючи це подорожчання, вартість абонементів дуже низька, і пропонували збільшити її.

Зокрема, Андрій Дрань пропонував встановити наступні ціни: міні-футбол – 100 грн/год., теніс – 50 грн/год., інші види спорту – 70 грн/год.

– 30-35% дітей, які займаються у цій школі, із сімей, доходи яких дуже низькі, – апелювала перший заступник міського голови Галина Романко.

А від депутата міськради Юрія Тимківа звучала пропозиція ввечері брати вищу плату, адже тоді займаються дорослі, а не діти.

Заступник міського голови Любов Максимович зауважила, що зараз вони хочуть вирівняти вартість послуг у ДЮСШ і «Соколі», а відтак її можна буде переглядати в обох спортивних закладах.

– Калуська ДЮСШ – це не комерційний проект, – підсумував міський голова Ігор Матвійчук. – Головне, аби люди мали бажання займатися спортом.

У результаті виконком проголосував за запропоноване рішення, не внісши поправок та доповнень.

1015 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: