Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Знайомтесь: старости Калуської об’єднаної територіальної громади

25 листопада, 12:32
Переглядів: 315

На першій сесії Калуської міської ради VIII демократичного скликання переважна більшість питань порядку денного стосувалася кадрових призначень. Так, зокрема, затвердили 8 із 11 старост сіл Калуської громади.

Відповідно до нової редакції Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» старости обираються тепер шляхом непрямих виборів. Він затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови. Також згідно із законом, староста за посадою є членом виконавчого комітету відповідної ради. Він відповідальний і підзвітний раді та підконтрольний сільському, селищному, міському голові. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед радою, а на вимогу не менш як третини депутатів – у визначений радою термін. Основними його повноваженнями є представлення інтересів жителів свого старостинського округу та забезпечення ефективної комунікації з місцевою владою.

Нагадаємо, що в межах Калуської ОТГ створено 11 старостинських округів. Проте на першій сесії депутати затвердили тільки 8 старост. Як зазначив міський голова Андрій Найда, з кандидатами на посади старости села Боднарів, старости сіл Ріп’янка, Мислів і Яворівка, старости села Сівка-Калуська не змогли остаточно визначитися, оскільки представники громад цих сіл не задоволені вибором, який зробили в результаті проведених напередодні співбесід. Тому міський голова запропонував до 4 грудня жителям цих сіл запропонувати свої варіанти.

Отож керівниками сільських громад затвердили:

Тараса Кушлика – староста села Голинь;

Василя Хомича – староста сіл Вістова і Бабин Зарічний;

Мар’яна Бунгу – староста села Копанки;

Василя Паньківа – староста села Кропивник;

Василя Булавиньця – староста села Мостище;

Галину Гелегу – староста сіл Пійло і Довге-Калуське;

Марію Стасюк –староста сіл Студінка і Середній Бабин;

Василя Лазаря – староста села Тужилів.

Слід зазначити, що троє із них зараз були в.о. старостами відповідних сіл, а саме: Василь Хомич, Марія Стасюк, Василь Лазар.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: