Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Готуємося до виборiв?

10 березня, 11:49
Переглядів: 52492

В останнi кiлька тижнiв темою номер один у Калушi стало питання пiльгових перевезень пенсiонерiв у мiських автобусах. Це питания як пенсiонери, так i окремi депутати мiськради, представники полiтичних партiй лобіюють на сесіях міської ради та iнших масових зiбраннях. А ще стали тепер частими перекриття людьми вулиць мiста. Остання така акцiя мала мiсце 3 березня на вулицi Б.Хмельницького неподалiк «п’ятачка».

Прокоментувати ситуацiю, що склалася i яка в певнiй мiрi дестабiлiзує роботу мiських виконавчих служб, журналiст «НК» попросив Калуського мiського голову Ігоря Матвiйчука.

– Вважаю, що цi акцiї протесту є продовженням кимось запланованої програми формування негативно думки про Калуш, – розповідає Ігор Володимирович. Їм, нагадую, передували упередженi телесюжети на телеканалах «ZIK” та «1+1».

Якщо ж говорити конкретно про пасажирськi перевезення в мiстi, то масштабності та резонансностi цьому питанню додали оголошення  в мiстi про те, що пiльгове перевезення пасажирiв у Калушi хочуть вiдмiнити, а тому слiд прийти на акцiю протесту i вимагати вiд мiської влади цього не робити.

Буквально пiвгодини тому в мене завершився прийом калушан з особистих питань i одна iз таких учасниць акцiй сказала, що вийти на вулицю її змусила iнформацiя, що пiльгових рейсiв у Калушi бiльше не буде.

Це, зрозумiло, неправда. Адже пiсля вiдповiдних письмових та усних звернень калушан ми ще навiть додали пiльговi рейси до Височанки та Зеленого Яру.

Судячи iз перебiгу подiй пiд час сесiй мiської ради, перекриття руху автотранспорту на дорогах, то iснус певна група людей, яка постiйно бере участь у цих акцiях. Використовуючи заклики про безкоштовний проїзд для всiх пенсiонерiв на всiх маршрутах, протестувальники тим самим вiдволiкають увагу людей вiд реального стану справ, зокрема можливостей мiського бюджету. І керує цим усiм одна людина, що підтверджують телесюжети із зали засідань останньої сесії мiськради.

Якщо говорити про таку вимогу протестувальникiв, як мораторiй на пiдвищення тарифу на перевезення з 3 до 4 гривень, то хочу сказати, що Калуш був чи не останнiм мiстом в областi, де цейтариф три роки не мiнявся.

– Якою тодi, Ігоре Володимировичу, є мета органiзаторiв цих акцiй?

– Судячи з того, що стали навiть розповсюджуватися газети, то можна зробити висновок, що вже розпочалася пiдготовка до виборiв. Адже партiйнi видання друкуються в нас саме в перiод виборiв i пiдготовки до них.

Не хочу сьогоднi пов’язувати цi подiї з полiтикою, бо кожен калушанин все добре розумiє i може самостiйно зробити висновок, чому так вiдбувається. Я особисто дуже на це надiюся, а тому, користуючись нагодою, запрошую пенсiонерiв i всiх мешканцiв мiста до дiалогу, спiвпрацi i взаєморозумiння.

6805 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: