Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

WebMoney в Україні тепер поза законом

26 травня, 09:54
Переглядів: 1490

Україна ввела санкції проти системи миттєвих Інтернет-розрахунків WebMoney. Про це сказано в указі Президента №126 від 14 травня 2018 року.

Цей указ уводить санкції щодо компаній WM Transfer Ltd (Литва), товариства з обмеженою відповідальністю «ВМР» (Росія), товариства з обмеженою відповідальністю «Вебмани.Ру» (Росія), акціонерного товариства «Небанківська кредитна організація «Сетевая расчетная палата» (Росія), акціонерного товариства «Вычислительные силы» (Росія), компанії «WebMoney Europe Ltd» (Велика Британія), компанії «Amstar Holdings Limited» (Гонконг), компанії «INDX Transactions Ltd» (Британські Віргінські острови), представництва в Україні «Фінансової компанії Елмі», внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UA, фінансової установи «ВМ-Фактор» (Київська область), компанії «Пейместер» (Київська область), ТОВ «Агентство гарантій» (Київська область), які афілійовані з російською платіжною системою, інформує «НК» з посиланням на press-centr.com.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведення капіталу з України, припинення виконання економічних і фінансових зобов`язань, анулювання й припинення ліцензій, обмеження на надання компаніям телекомунікаційних послуг, припинення видачі дозволів на ввезення або вивезення з країни валюти. Також Національному банку України заборонено реєструвати зазначені компанії як учасників міжнародної платіжної системи.

Крім того, санкції передбачають заборону Інтернет-провайдерам надавати користувачам доступ до майже чотирьох десятків афілійованих з WebMoney ресурсів.

Санкції уведено на три роки.

128 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: