Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Абонплату за газ відмінили

10 квітня, 16:22
Переглядів: 560

У попередньому номері «НК» йшлося про те, що рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, згідно з яким з 1 квітня для населення і промислових споживачів вводилася нова система оплати за використаний газ, зокрема запроваджувалася абонплата, викликало супротив уряду та Президента України.

В результаті 10 квітня НКРЕКП на своєму засіданні скасувала рішення про введення абонплати за газ. Водночас в НКРЕКП хочуть встановити «перехідний період для адаптації побутових споживачів» та провести консультації з урядом, щоб субсидії поширювалися і на доставку газу.

– Ми повинні провести додаткові консультації і прийняти таке рішення, в результаті б якого для жодного споживача не зросла вартість газу, – зазначив голова НКРЕКП Дмитро Вовк. – Рішення, яке мало вступити в дію з 1 квітня буде повністю змінено, а в діючій редакції його скасовуємо. Таким чином для жодного українця підвищення вартості газу не відбудеться.

Тетяна СРІБНЯК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: