Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Дорогу до села Завій ремонтуватимуть першочергово

14 травня, 16:07
Переглядів: 53

11 травня робоча группа під керівництвом голови Калуської РДА Наталії Бабій, розпочала обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Калуського району.

Цього дня робоча група здійснила обстеження доріг: «Калуш – Завій», «Завій-Вістова (через Яворівку)», «Калуш – Лука», «Войнилів-Томашівці-Копанки». Найбільш проблемною дорогою визначено «Калуш-Завій» (Довга гора). Голова РДА Наталія Бабій підкреслила, що найдоцільніше спрямувати всі кошти на ремонт дороги до села Завій. Адже ця дорога є однією з найбільш проблемних взимку. Саме сюди потрібно спрямувати кошти, що надійдуть через Службу автомобільних доріг. Не менш актуальними є й інші дороги в районі, куди, по можливості, буде спрямовано необхідні фінансові ресурси, повіжомляє "Нафтохімік-Калуш" з посиланням на офіційний сайт Калуської райдержадміністрації.

Голова РДА додає, що наразі в районному бюджеті є 1,5 млн грн, які можна буде використати на ремонт доріг. Ще 0,5 млн грн надійдуть від перевиконання бюджету. Також готові виділити на ремонт доріг і сільські ради близько 3 млн грн.

Таку ідею підтримує і голова районної ради Михайло Срібняк та депутати районної ради, які представляють у раді різні фракції та беруть участь у складі робочої групи.

 

 

0 коментарiв

Залишити коментар

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: