Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Дорогу до Зеленого Яру вже почали ремонтувати

07 жовтня, 17:09
Переглядів: 113

Минулого тижня мешканці Зеленого Яру провели попереджувальну акцію протесту. Більше години вони ходили по пішохідному переходу в селі Добровляни, перекривши таким чином рух транспорту до Калуша і Новиці.

Протестувальники вимагали в районної влади зробити ремонт дороги до Зеленого Яру і впорядкувати рух рейсового автотранспорту, який, за словами людей, їздить як заманеться. Через це їм доводиться пішки йти до Новиці.

Мешканці Зеленого Яру навіть пригрозили, що якщо до понеділка (2 жовтня. – Авт.) ситуація не зміниться і питання не буде вирішено, то вони проведуть безстрокову акцію протесту, заручившись підтримкою жителів сусіднього Рожнятівського району.

Оскільки на акцію протесту приїжджав і розмовляв з людьми голова Калуської районної ради Михайло Срібняк, то журналіст «НК» поцікавилася в нього, чи вдалося досягти домовленості з протестувальниками і коли будуть задоволені їхні вимоги.

– Відразу ж зазначу, що районна рада взагалі б не мала займатися цим питанням, адже ми не проводимо тендери на перевезення людей у Калуському районі і не контролюємо їх здійснення, – повідомив М. Срібняк. – До того ж ця дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг. Але тим не менше я особисто виїжджав до людей, що були на акції протесту і спілкувався з ними. Після цього говорив з начальником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком. Він пообіцяв, що дасть необхідні матеріали та працівників, щоб хоча б частково зробити ремонт вищезгаданої дороги. І 29 вересня там справді вже розпочалися ремонтні роботи.

Сьогодні (розмова велася 2 жовтня. – Авт.) мешканці Зеленого Яру були в мене і написали звернення до Калуської районної ради. Чи більше не буде таких акцій протесту, відповісти важко. Це залежить від того, як виконають ремонт, але наразі нам вдалося принаймні зняти існуючу напругу.

У Службі автомобільних доріг з цього приводу повідомили, що дорога «Калуш – Осмолода» є в переліку об’єктів для ведення ремонту в 2017-2018 роках за кошти від перевиконання митного збору. Згідно з планом, на дорогу передбачається виділити 20 млн. грн., але все залежатиме від рівня надходження платежів з митного збору.

Нагадаємо, два роки тому аналогічним способом ремонту дороги вимагали мешканці сіл Довгий Войнилів та Негівці. Їхні акції протесту дали бажаний результат.

0 коментарiв

Залишити коментар

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: