Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Головою окружної виборчої комісії у Калуші є представниця Зеленського

12 квітня, 08:07
Переглядів: 179

Центральна виборча комісія 10 квітня сформувала склад 199 окружних виборчих комісій для проведення повторного голосування на виборах Президента. Головою ОВК в територіальному виборчому окрузі №85 з центром у м. Калуші стала Вікторія Сімків — представниця кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Секретарем — Надія Гуш, від кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

Також до комісії увішло ще 12 членів. Обидва кандидати на пост Президента в ОВК мають однакову кількість представників —  по семеро. Всі, хто працюватиме у сформованій ОВК, були у складі комісії, яка організовувала президентські вибори у першому турі, повідомляє "Нафтохімік-Калуш" з посиланням на  KalushNews.city.

Склад окружної виборчої комісії ТВО №85 — персонально

Голова комісії – Сімків Вікторія Григорівна,   від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У  першому турі виборів Вікторія Сімків була в ОВК представником Анатолія Гриценка.

Секретар комісії – Гуш Надія Богданівна, від кандидата на пост Президента України Петра Порошенка. У першому турі вона теж була секретарем ОВК, але на той час представляла Володимира Петрова.

Члени окружної виборчої комісії:

Антонова Раїса Степанівна – від кандидата на пост Президента України Порошенка. У першому турі увійшла до  складу  ОВК за поданням Юрія Тимошенка.

Дрань Світлана Миронівна – від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У першому турі була від Юрія Кармазіна.

Дрогомирецька Надія Петрівна – від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У першому турі в ОВК працювала за поданням Валентина Наливайченка.

Коневич Ігор Ярославович  – від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У першому турі був від Андрія Новака.

Кузь Мирослав Антонович – від кандидата на пост Президента України Петра Порошенка. У першому турі працював в ОВК теж за поданням Петра Порошенка.

Лойош Галина Павлівна  – від кандидата на пост Президента України Петра Порошенка. У першому турі — від Ольги Богомолець.

Оленіна Наталія Богданівна – від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У першому турі вона теж була від Володимира Зеленського.

Очкур Ігор Васильович – від кандидата на пост Президента України Петра Порошенка. У першому турі був головою ОВК, але за поданням  Юлії Литвиненко.

Романів Ольга Йосипівна – від кандидата на пост Президента України Порошенка. У першому турі була від Романа Насірова. 

Федоришин Любов Петрівна – від кандидата на пост Президента України Петра  Порошенка. У першому турі Любов Федоришин працювала в ОВК за поданням від Василя Журавльова.

Чорна Оксана Євгеніївна – від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У першому турі у складі окружної комісії Оксана Чорна  була від Олександра Данилюка.

Шульган Володимир Володимирович – від кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У першому турі працював в ОВК від Олександра Шевченка.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: