Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Прикарпатський університет готуватиме фахівців для соціальних служб

12 жовтня, 15:26
Переглядів: 25

Івано-Франківський обласний центр соціальних служб звернувся до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з пропозиціями співпраці щодо підготовки та перекваліфікації працівників соціальних служб.

Прикарпатський університет впродовж багатьох років на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи готує фахівців відповідних спеціальностей, тому ініціативу обласного центру соціальних служб цілком підтримує, зазначив ректор ПНУ Ігор Цепенда. Крім того, вважає ректор, цю підготовку можна також поєднати з можливостями науковців-психологів університету, оскільки соціальна психологія – також дуже цікавий, важливий та актуальний напрям, повідомляє «НК» з посиланням на (Kurs.if.ua)

«Ми готові розглянути ваші пропозиції, ми очікуємо питання, які цікавлять наших партнерів, за результатами цього готуємо тренінги, і таким чином ця робота має дуже важливе прикладне значення. Тому готові інтелектуально і матеріально забезпечити цю співпрацю. Адже Прикарпатський університет має добре обладнані бази, які можуть забезпечити і підготовку фахівців, і навіть – за потреби – їхнє проживання. Думаю, що в результаті нашої співпраці будуть цікаві пілотні проєкти, які будуть цікавими і для інших областей. З іншого боку, ми також можемо готувати фахівців. Ми зверталися до ОТГ з питаннями про те, які фахівці їм потрібні, і можемо або перекваліфіковувати за відповідними магістерськими програмами тих фахівців, які вже працюють в ОТГ, або навчати делегованих від ОТГ осіб на бакалавраті, аби впродовж 2-5 років цілковито оновити склад і ввести професійних фахівців, які працюватимуть саме в цьому напрямку», – наголосив ректор ПНУ Ігор Цепенда.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: