Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Призов на строкову військову службу розпочався

03 квітня, 10:14
Переглядів: 25

2 квітня під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Віталія Солов’я відбулося перше засідання обласної призовної комісії, на яку покладаються питання керівництва і контролю за діяльністю районних (міських) призовних комісій, розгляд скарг громадян на рішення та дії районних (міських) призовних комісій, повідомляють на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук ознайомив членів комісії з плановим завданням, змінами до чинного законодавства з питань призову на військову службу.

На строкову службу з області належить призвати 435 придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27 років.

Члени комісії обговорили організаційні питання весняного призову 2021 року на строкову військову службу, акцентувавши увагу на максимальній безпеці юнаків, котрі підлягають призову, інших осіб залучених до виконання заходів з призову та  дотримання встановлених норм.

Голова комісії зауважив, що план призову на строкову військову службу область завжди виконувала. Запорукою виконання плану призову має бути злагоджена командна робота членів призовних комісій, інших залучених до організації та проведення призову посадових осіб.

Віталій Соловей погодив закріплення членів обласної призовної комісії за районами області для здійснення контролю за ходом призову і вирішення проблемних питань спільно з відповідними підрозділами територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Призовні комісії всіх рівнів працюватимуть з 1 квітня по 30 червня 2021 року. Відправки команд молодого поповнення розпочнуться з наступного тижня.

Призовники, призвані з області під час весняного 2021 року призову, будуть направленні у військові частини. Після вивчення особистих якостей, для здобуття військової спеціальності на 2-3 місяці їх скерують в навчальні центри, після чого, вже як спеціалісти, вони будуть повернуті у військові частини для подальшого проходження військової служби

Довідково:

З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби весною 2021 року буде направлено 435 призовників, з них:

у Збройні cили України – 220 чол.;

у інші військові формування України – 215 чол., в тому числі:
- Національну гвардію України – 125 чол.;
- Державну прикордонну службу України – 70 чол.;
- Державну спеціальну службу транспорту –20 чол.

Термін строкової військової служби для призовників становить 18 місяців, а для тих, хто здобув вищу освіту - рік.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: