Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Ще три об’єднані громади Івано-Франківщини отримують підтримку проекту DOBRE

02 травня, 22:00
Переглядів: 355

Днями в Києві оголосили наступні 25 об’єднаних територіальних громад, які стануть учасниками програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

Серед обраних громад, які отримають підтримку DOBRE, є і три ОТГ з Івано-Франківської області. Це, зокрема, Більшівцівська селищна громада, Нижньовербізька сільська громада й Матеївецька сільська громада.

Нагадаємо, що утворена на Калущині Верхнянська сільська ОТГ ввійшла до перших 25-ти об’єднаних громад, які були відібрані для участі в програмі USAID DOBRE ще 25 жовтня 2016 року. Тоді також увійшли до цього проекту й три інші ОТГ з Івано-Франківщини: Печеніжинська селищна громада, Білоберізька сільська громада та Старобогородчанська сільська громада, які на сьогодні вже досягли певних успіхів у своєму соціально-економічному розвитку.

– Ми очікуємо, що усі громади, які беруть участь в програмі, обов’язково стануть обличчям децентралізації, а їхні представники – агентами змін на місцях, – наголошував під час офіційного оголошення партнерства програми DOBRE з новими 25 об’єднаними громадами перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода. – Завдяки міжнародній підтримці ці громади тепер мають додаткові можливості, щоб продемонструвати швидкі зміни, стати взірцем для інших у створенні та впровадженні власних стратегій розвитку, у підвищенні рівня освітніх, медичних, соціальних, адміністративних та інших послуг мешканцям, у реалізації інфраструктурних проектів, у ефективному використані коштів і загалом у вирішенні більшості питань місцевого значення.

Для довідки

Глобал Комьюнітіз (Global Communities) виконує п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю $50 мільйонів «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма DOBRE спрямує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян. DOBRE допомагатиме ОТГ зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку, а водночас і слугувати моделями та мотиваторами для інших громад, які планують об’єднання. Це допоможе побудувати більш широку суспільну підтримку для процесу децентралізації в цілому.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: