Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Що потрібно знати про перерахунок пенсії з 1 квітня

06 квітня, 11:13
Переглядів: 6611

1 квітня в Україні змінився перерахунок пенсій для пенсіонерів, які працюють. Подробиці цього перерахунку журналісту «НК» розповіла заступник начальника Калуського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківської області Наталія Костюк.

– З 1 квітня 2018 року Калуським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України  Івано-Франківської області проведено перерахунок пенсій відповідно до вимог частини 5 пункту 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», – зазначає Н. Костюк. – Цей перерахунок проведено в автоматичному режимі і він не потребує додаткового звернення особи до управління. Виплата перерахованих пенсій буде проведена у квітні цього року основними відомостями.

Перерахунок стосується тих, хто після виходу на пенсію продовжував працювати, набував страховий стаж, але свого часу або поки що не звернувся до органів Пенсійного фонду. Це – стандартний перерахунок, який проводиться, починаючи з 1 січня 2004 року що два роки, і був передбачений для працюючих пенсіонерів. Відмінність у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично, незалежно від того, звернеться людина чи ні.

Перерахунок стосуватиметься тих осіб, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.

На даний час управління проводить роботу з опрацювання пенсійних справ, які не пройшли перерахунки в автоматичному режимі, і в разі необхідності пенсіонерів запрошуватимуть до управління щодо дорахування періодів роботи після призначення пенсії та проведення їм такого перерахунку.

2995 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: