Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Сьогодні в Калуші стартує Перший інвестиційний форум

10 вересня, 10:08
Переглядів: 177

Мета Інвестиційного форуму Калуша – сприяння залученню інвестицій в Калуш, збільшення робочих місць, перетворення міста в індустріальний центр Західної України.

Для висвітлення інвестиційного та зовнішньоекономічного потенціалу, розвитку економіки,  популяризації   міста  у рамках реалізації заходів  меморандуму про співпрацю  між Калуською міською радою та громадською організацією «ІНВЕСТ», укладеного 21 лютого 2019 року,  а також активізації співпраці  між суб’єктами господарювання Калуша та міською владою 10-11 вересня в готельно-ресторанному комплексі  «Чорногора» відбудеться інвестиційний форум «Калуш-інвест 2019», повідомляє «НК» з посиланням на "Вікна".

На форумі очікується близько 100 учасників. Серед них — представники консульських і дипломатичних представництв, торгово-промислових палат та торговельних представництв міжнародних компаній, а також представники українського бізнесу. Основою форуму стане представлення інвестиційного паспорта міста Калуша на англійській та українській мові, а також інвестиційного порталу міста http://investkalush.if.ua, на якому розміщена інтерактивна карта об’єктів інвестування з вільними земельними ділянками, виробничою нерухомістю, придатною для інвестування, інвестиційними пропозиціями.

Запрошені спікери: Павло Шеремета – засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишній президент Київської школи економіки, засновник та директор Школи управління УКУ; Душан Кулка – експерт USAID; Андрій Павлів – представник у Західній Україні Урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій – UkraineInvest; Петро Чернишов – топ-менеджер, експерт.

Організатори мають підтвердження від міста-партнера Горліце (Польща). Зокрема, буде його міський голова Рафал Кукла.

Також будуть представники турецької компанії, яка займається виробництвом добрив. Зареєстрований представник з Китайської торгово-промислової палати. З Данії будуть бізнес-консалтери, які працюють саме в інвестиційному консалтингу.

Зареєстрований помічник посла Словаччини. Також зареєструвався почесний консул Королівства Бельгії у Львові.

Братимуть участь у заході представники наших великих кампаній, які мають західних власників. Для них на форумі буде передбачена окрема панель. Це – «Ґудвеллі Україна», «Таркетт Вінісін», «Синтра».

Організатори очікують представників Торгово-промислової палати України, Спілки українських підприємців, Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації хімічної промисловості та Асоціації банків України.

На Першому інвестиційному форумі Калуша буде представник Transparency International Ukraine, Юрій Филюк — співзасновник ГО «Тепле місто», Антон Подільчак – голова Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, Ігор Бартків – віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Крім того, будуть міські голови Калуша Ігор Матвійчук та Івано-Франківська Руслан Марцінків.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: