Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У Калуському районі стартувала шкільна Ліга сміху

02 грудня, 09:26
Переглядів: 235

28 листопада в Калуському районі стартувала шкільна Ліга сміху. Цьогоріч у ній візьмуть участь 18 шкільних команд. Змагання відбуватимуться у два етапи. Перший етап – це відбіркові ігри, які пройдуть у листопаді та грудні. Другий етап – гала-концерт, який відбудеться у лютому 2018 року. Наразі шкільна Ліга сміху відбуватиметься впродовж чотирьох днів – 28 і 29 листопада та 5 і 6 грудня.

28 листопада у конкурсі взяли участь 4 шкільні команди: «Свої люди» (Перевозецька ЗОШ І-ІІ ст.), «АВК» (Копанківська ЗОШ І-ІІ ст.), «Інь-Янь» (Томашівська ЗОШ І-ІІ ст.) і «Бережницький квартал» (Бережницька ЗОШ І-ІІ ст.).

Команди змагалися у трьох конкурсах. Перший – візитка, представлення команди. У другому конкурсі «Розминка» команди підготували по одному питанню і свій варіант відповіді. Заключним конкурсом було домашнє завдання команд на тему «Не щастить у навчанні, то пощастить у…»

Оцінювало виступи команд журі у складі голови РДА Наталії Бабій, заступника голови РДА Сергія Дудинця, начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяни Молдавчук, начальника відділу освіти РДА Оксани Савчук, завідувача сектору молоді та спорту РДА Любові Паньків, редактора газети «Вісті Калущини» Галини Когут, а також представників компаній «Даноша» і «Акваторія».

Згідно з результатами оцінювання, перемогу здобула команда «АВК», а «срібло» – команда «Бережницький квартал». Третє місце посіла команда «Інь-Янь».

0 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: