Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

В головному управлінні ПФУ підвели підсумки роботи за 2019 рік

08 лютого, 15:30
Переглядів: 120

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області відбулося засідання колегії за підсумкам роботи у 2019 році

У роботі звітної колегії  взяли участь члени колегії та керівники сервісних центрів управління обслуговування громадян та керівники структурних  підрозділів Головного управління. 

Звітуючи про роботу начальник Головного управління Надія Павлюк зазначила про те, що:

- на обліку в органах Пенсійного фонду області перебуває 350,1 тис. пенсіонерів, яким забезпечено своєчасну виплату пенсій, грошової допомоги та субсидій, для чого спрямовано 11411,4 млн. грн.

- середній розмір пенсій на 01.01.2020 склав 2644,99 грн., що є більшим на 16% від середнього розміру пенсії на 01.01.2019 року.

- впроваджено систему «Електронна черга» в 5 сервісних центрах (Долинському, Івано-Франківському, Калуському, Коломийському, Надвірнянському). Для всіх сервісних центрів придбано та встановлено засоби відео фіксації.

- відділи/сектори обслуговування громадян працюють за принципом «єдиного вікна» без поділу за територіальним (зональним, дільничним) принципом.

- придбано електронні ключі eToken (для забезпечення доступу до веб-систем ПФУ), ноутбуки та сканери для віддалених робочих місць.

Впродовж 2019 року жителям 22 об’єднаних територіальних громад, які співпрацюють з органами Пенсійного фонду України надано 8,3 тис послуг. Прийнято рішення по 17 справах, поданих користувачами Веб-порталу за допомогою сервісу призначення пенсій в «один дотик».

З вересня 2019 створено відділ з ретроконверсії, метою якого є завдання по оцифруванню близько 350 тисяч паперових пенсійних справ одержувачів пенсій області. Оцифровано понад 4000 пенсійних справ.

Співдоповідачі Роман Берчак та Валерій Семанишин в своїх виступах зосередили увагу  на роботі структурних підрозділів, діяльність яких пов’язана з пенсійним забезпеченням громадян та виконання бюджету, забезпечення достовірності даних в РЗО, документування управлінської діяльності .

Соціальні партнери подякували за минулорічну продуктивну співпрацю з Пенсійним фондом в області  та відзначили суттєві досягнення, окреслили напрямки спільної роботи на 2020 рік, результатом якої мають стати високі показники з легалізації праці в області та продовження конструктивної співпраці з роботодавцями, профспілками та органами контролю Івано-Франківщини.

 Підбиваючи підсумки очільниця Фонду в області Надія Павлюк подякувала колективу і членам колегії в успішності реалізації завдань, які були поставлені та окреслила пріоритетні напрямки роботи на 2020 рік.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: