Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Звернення до мешканців Калущини

12 квітня, 10:05
Переглядів: 92

Україна понад п’ять років живе в режимі гібридної війни з потужним агресором – Росією. Сотні тисяч українців потерпіли від військових дій, десятки тисяч загинули, захищаючи наше право жити мирним життям на території, охопленій полум’ям війни.

За ці роки сформоване потужне антиросійське лобі практично в усіх вагомих за своєю суттю світових та європейських структурах, включаючи ООН та НАТО. Агресор несе тягар тяжких бюджетних втрат, але продовжує ганебні та цинічні дії щодо руйнації незалежності та суверенітету нашої держави. І саме в цей час перед нами постала загроза єдності всередині країни.

Менше, як за два тижні, ми робитимемо свій вибір у другому турі президентських виборів. Ми обираємо не просто Президента країни, ми перед вибором Головнокомандуючого українського війська в час війни з надпотужною армією російського агресора.

За таких обставин ми, депутати районної ради, звертаємося до патріотизму та історичної пам’яті краян. Нас, як і усіх українців, не все влаштовує в діях чинного Президента, але чи можемо ми в прагненні до ефемерних змін ризикувати втратою державності України. Тому просимо Вас пам’ятати, що 21.04.2019 року ми робимо епохальний вибір, від якого залежить майбутнє України.

Прийнято на пленарному засіданні 22 позачергової сесії Калуської районної ради 9 квітня 2019 року.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: