Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Андрій Найда: «Ми не будемо закривати очі на проблеми наших підприємств і підприємців»

01 грудня, 16:42
Переглядів: 192

Виконавчий комітет Калуської міської ради підтримав звернення ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з проханням зберегти в переліку заборон карбамідо-формальдегідну продукцію та продовжити дію санкцій щодо заборони ввезення на митну територію України товарів, що походять із Російської Федерації, зокрема формаліну, карбамідо-формальдегідного концентрату та карбамідо-формальдегідних смол.

У коментарі радіо «Калуш ФМ» голова Калуської ОТГ Андрій Найда зазначив:

«Російська Федерація хоче просувати на ринок України ту продукцію, яку випускають «КАРПАТСМОЛИ». Наразі продукція Російської Федерації включена у санкційний список. І якраз сьогодні розглядатиметься питання про виключення продукції Російської Федерації з санкційного списку. Тому «КАРПАТСМОЛИ» у своєму зверненні до виконавчого комітету Калуської міської ради просили, щоби ми звернулися до вищого керівництва держави з проханням продукцію Російської Федерації залишили в санкційному списку. Тоді підприємство і надалі зможе працювати на ринку України. Якщо санкції не будуть продовжені, то можлива повна зупинка підприємства, оскільки Росія почне депінгувати по цінам продукцію, що вироблять «КАРПАТСМОЛИ», відповідно вони не зможуть реалізувати свою продукцію в Україні.

Крім того, зупинка ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» негативно вплине на доходи міського бюджету, оскільки дане підприємство входить у десятку бюджетоутворюючих підприємств міста. Ми втратимо надходження по оренді землі, податку на доходи фізичних осіб, а бюджет на наступний рік і так дуже скудненький і якщо ми будемо просто так закривати очі на проблеми наших підприємств і підприємців – це буде неправильно. А найгірше те, що без роботи залишаться близько 80 працівників».

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: