Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Андрій Найда захистив кандидатську дисертацію

29 червня, 16:44
Переглядів: 8664

 Кілька днів тому директор підприємства «Калуський трубний завод» Андрій Найда успішно захистив у Києві дисертацію на тему «Орієнтаційна модифікація полівінілхлориду при виготовленні напірних труб».

Тема надзвичайно нині актуальна для промисловості України і особливо для нашого Калуша, зважаючи, що в складі «КАРПАТНАФТОХІМ» є єдина в нашій державі установка з виробництва полівінілхлориду.

Зрештою, обрання молодим директором підприємства такої теми наукової праці теж не було випадковим. Адже після закінчення у 2001 році з відзнакою Івано-Франківського національного державного університету нафти і газу, він отримав скерування на роботу саме на тодішнє підприємство «ЛУКОР».

Розпочав він тут свою трудову діяльність зі слюсаря-ремонтника п’ятого розряду. Тільки через деякий період, після роботи апаратником, йому було довірено інженерні посади – спочатку майстра зміни, а потім заступника і начальника цеху розділення повітря ЗАТ «ЛУКОР».

А в 2008 році в трудовій біографії Андрія Найди сталися суттєві зміни. Йому, вже тоді перспективному молодому керівнику, було запропоновано посаду головного інженера ТОВ «Калуський трубний завод», який тоді лише будувався.

Рівно рік знадобилося Андрію Найді, аби переконати всіх у тому, що він заслуговує не лише посаду головного інженера, а й має всі дані для того, аби очолити підприємство. І ось уже більше семи років Андрій Михайлович керує «Калуським трубним заводом».

Керівна посада не стала на заваді для активної громадської роботи. А на останніх виборах до Калуської міської ради калушани обрали Андрія Найду депутатом.

 

3328 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: