Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Дорога до вул. Промислова потребує термінового ремонту

15 березня, 09:15
Переглядів: 154

Колектив «КАРПАТНАФТОХІМу» ініціював звернення з цього приводу

Уже не вперше за час праці в редакції газети доводиться писати матеріали про стан наших доріг. І дуже часто доводиться їх розпочинати  приблизно такими словами: «Прийшла весна і разом зі снігом пропали й дороги…»

Чергова публікація на цю тематику теж заслуговує на подібний вступ. А йтиме мова про одну з важливих автодоріг на території нашого міста, яка з’єднує його житлову частину з вулицею Промислова, що в декількох кілометрах від села Верхня і майже поруч із селом  Мостище.

І хоча й сьогодні частина калушан думає, що ця дорога є власністю товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», вчергове доведеться розвіяти цей міф та повідомити, що дорога до управління цього підприємства, його виробництв, а також до Калуської ТЕЦ, товариств «Ґудвеллі Україна», «Калуський трубний завод» та ряду інших промислових підприємств нині перебуває на балансі Калуської міської ради.

Що стосується думки людей, що це дорога найбільшого підприємства міста, то вона збереглася ще з тих часів, коли «хімія» будувала житло, школи, дитячі садки та зводила інші будівлі в місті, а також ремонтувала дороги, будинки й багато іншого. Часи змінилися, і тепер у бюджеті як «КАРПАТНАФТОХІМу», так і будь-якого іншого підприємства міста, області та України не віднайти статті, де б були передбачені кошти на ремонт дороги загального користування.

А те, що вона справді є спільною для працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», інших промислових підприємств міста, а також для мешканців сіл Мостище, Верхня, Кулинка, Збора, Завадка, Болохів й інших, теж добре усім відомо. Але тим не менше, саме окремі ділянки цієї автомагістралі є нині в такому стані, що, як мовиться, не те що проїхати, а десь і пройти проблематично.

Керівництво та колективи підприємств з цього приводу дивує і навіть обурює те, що немає дороги до найбільших джерел наповнення міського бюджету.

– Лише орендна плата за землю і земельний податок в міський бюджет за підсумками 2018 року склали від нашого підприємства 39,9 мільйона гривень, – розповідає заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мацьків. – А в цілому наше підприємство минулого року сплатило в міський бюджет близько 120 мільйонів гривень.

Як далі поінформував редакцію «НК» заступник генерального директораТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», нинішній стан дороги до управління підприємства та його виробництв не лише турбує колектив, а й впливає на імідж підприємства, зважаючи на те, що сьогодні нафтохімічна продукція з Калуша має споживачів у всіх регіонах України та далеко за її межами.

– Хочу також сказати, – продовжує І.Мацьків, – що з приводу стану дороги з Калуша і в напрямку Калуської ТЕЦ, товариств «КАРПАТНАФТОХІМ», «Ґудвеллі Україна», інших підприємств підготовлено відповідне звернення від їх керівників, а також сільських громад, які нею користуються, на адресу дирекції ДП «Івано-Франківський облавтодор», Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, Калуської міської ради. Щодо останньої, то вона вже зробила перший крок у цьому питанні, включивши автодорогу в перелік тих, які потребують ремонту в поточному 2019 році. Тож будемо надіятися, що такий ремонт найближчим часом буде здійснено.

Підготував Анатолій ГАЙОВИЙ.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: